ASLAN BURCU

Zodyak kuşağının cesur burcu olan Aslan, risk insanıdır. Her zaman büyük oynamayı sever. Amacı ise büyük kazanmaktır. Bir Aslan’a azla yetinmeyi öğretmek çok zordur. Yaşı veya konumu her ne olursa olsun, mutlaka kendi yaşamında büyük başarılar, büyük kazançlar hedefler. İsminden söz ettirmeye, öne çıkmaya, sahnede olmaya aşıktır. Eğer çevresinden takdir görmüyor ve alkışlanmıyorsa, onu hayata bağlayacak en güçlü bağlardan biri eksik demektir. Bu ise onu hayli huysuz ve keyifsiz yapabilir.

Bir Aslan’a iltifat ederek, ne kadar mükemmel olduğundan bahsederek terbiye edebilir, istediğiniz şeyleri kolayca kabul ettirebilirsiniz. Beğenilmeye ve hayran olunmaya karşı zaafı vardır. Sahne ve sanat yetenekleri gelişmiş olan bu burç üyeleri, mutlaka bir yetenekle dünyaya gelir. Sporcuların da çıktığı Aslan burçları, görünümüne oldukça dikkat eder.

Lüksü ve gösterişi sevdiği gibi, sahip olduklarını da herkesle paylaşır. Sırf keyifli vakit geçirmek için son parasını sizinle harcayabilir, hiç düşünmeden size sahip olduklarını sunabilir. Yüksek bir enerjiye sahip oldukları gibi, girdiği ortamda da enerjiyi yükselten Aslan burçları, etrafını motive etmekte ustadır. Karşısındakini nasıl mutlu edeceğini, nasıl yücelteceğini iyi bilir.

Özgüven onların işidir. Bu yüzden kendileri doğuştan sahip olduğu gibi, başkalarına da bunu aşılayabilir. Etrafına pozitif konuşmalar yaparak hayattan keyif almalarını sağlayabilir. Hem ilişki hem iş hayatında riskler alarak büyüme ve kazanma yolunu kendine açar. Giriştiği işte ise kaybetme ihtimali oldukça düşüktür.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş