İKİZLER BURCU

Merkür’ün yönetici gezegeni olduğu İkizler burcu, akıl ve zekâ ile ilgilidir. Bu burç üyeleri için merak duygusu çok önemlidir. Bir şeyi merak ediyorsa sonuna kadar giderek onu öğrenir. Birisini merak ediyorsa, onunla derhal tanışma ve sohbet etme yollarını arayacak, konuştuğunda ise hızlı hızlı sorular soracaktır. İlişkilerinde konuşabilmeye ve anlaşmaya çok önem veren İkizler burçları, sürekli bir şeyler öğrenip karşısındakine anlatmak ister.

Çok yönlü yapıları, her şey hakkında fikir sahibi olma ve yorum yapabilme imkanı sağlar. Eğitim hayatında kolayca başarı elde edebilecek zekaya sahiplerdir. Fakat sıkılma huylarını yönetmeleri gerekmektedir. Dersler ve sınavlarla ilgili başarı sağlamaları için ihtiyaçları olan tek şey budur.

Her İkizler burcunun mutlaka bir hobisi, kişisel gelişimi adına aldığı bir eğitim vardır. Zira hepsinin mutlaka bir yeteneği vardır. Yaratıcılıktan yana oldukça başarılıdırlar. Bir enstrüman çalmak, el sanatları, yazarlık doğuştan yatkın olabilecekleri alanlar. Ayrıca araçlara, motorlara çok meraklıdırlar. Bir teknolojik alet ile de kopmaz bir bağı mutlaka vardır.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş