Çamaşır makinesi dolabı nasıl dekore edilir?

15 Mayıs 2018, 07:32
Çamaşır makinesi dolabı nasıl dekore edilir?

Estetik ve şık durmayan çamaşır makinesi görüntüsünden kurtulmak ister misiniz? İşte çamaşır makinesi dolabı hakkında bilmeniz gerekenler...

Eviniz küçükse ve çamaşır makinenizi saklamanın pek mümkün olmadığını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Bu sezon çok moda olan çamaşır makinesi dolapları sayesinde, evinize estetik bir görünüm katarak makinenizi saklayabilirsiniz. Eviniz büyük olsa bile ortalıkta duran çamaşır makinesi görüntüsüne, dolaplar sayesinde ferah bir çözüm bulabilirsiniz.

Ayrıca evin temel ihtiyaçlarından olan çamaşır ve kurutma makinesi, genelde banyolarda yer alıyor. Bu durumda kullanacağınız dolap sayesinde, banyo dekorasyonunuzda estetik bir görünüme yardımcı olmayan diğer aletleri ve temizlik malzemelerini de saklayabilirsiniz.

DOLAP SEÇERKEN DİKKAT EDİN!

Çamaşır makinenizi koyacağınız dolabı seçerken, işlevselliğini ön planda tutmalısınız. Ortalıkta duran diğer eşyalarınızı da dolaba koyacağınız için geniş ve raflı bir dolap seçmelisiniz. Ayrıca dolabı almadan önce mutlaka koyacağınız alanın ölçüsünü almalı ve tesisatını kurdurmalısınız.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar