2018-2019 rustik salon stili

12 Ekim 2018, 08:13
2018-2019 rustik salon stili

Son yıllarda köy evi görünümünde olan 'Rustik modeller' özellikle salonlarda şıklığını konuşturuyor. Ev hanımlarının kararsız kaldıkları ve salonda nasıl bir değişiklik yapmaları gerektiklerine yardımcı olacak bu modelleri "Yasemin.com" ekibi olarak sizlere sunuyoruz.

Evin salonu önemli bir görsellik oluşturan bir alandır. Salonların tarzını belirlemek ise oldukça zor olabilir. "Yasemin.com" ekibi olarak sizlere vereceğimiz rustik salon modelleri ile salonunuza şık tercihler sunuyoruz.

İşte, en şık rustik salon modelleri...

- Rustik modelinde salonda önemli malzeme olan parçalar koltuklardır. Salona girildiğinde ilk göze çarpan koltuk takımlarıdır. Rustik görünümü elde etmek için ikinci el alınacak olan koltuklar bile eski bir görünüm vermenize yetecektir. Geri kalan iş ise doğru seçilecek olan aksesuarlar ve objeler olacaktır. 

- Doğaya uygun seçimler yaparak rustik modeli en iyi biçimde betimleyebilirsiniz. Uzun tahta çubuklarının olduğu bir lamba ve duvarın köşesine aksesuar olarak da kullanılabilecek tahta koltuk kullanabilirsiniz. Taş duvar kağıdı ile evinize köy havası katabilirsiniz.

- Tahta duvar tavanı kullanabilir, sedir koltuklar kullanarak da rustik bir hava görünümü elde edebilirsiniz. Desenli karolar veya karo görünümlü parkeler salonunuzun daha gösterişli olmasını sağlayabilir. Eskitilmiş geniş vazolar ve eskitilmiş bej renkli bir perde uygun bir seçim olabilir.

- Kahve ve bakır tonlarını tercih ederseniz salonunuza rustik bir görünüm kazandırabilirsiniz. Taş malzemeli vazo ile tablo kullanarak renk uyumunu yakalayabilirsiniz.

- Duvarda asılı olan çerçeveler rustik bir model için oldukça uygun bir tercih olabilir. Kahve renkli deri koltuk ile bej renkli pamuk yapılı bir koltuk oldukça tarz bir görünüm katabilir.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar