2019 gri banyo dekorasyonu

24 Ocak 2019, 07:53
2019 gri banyo dekorasyonu

Gri rengi dekorasyonu 2019'un banyo trendleri arasında yerini alıyor. Grinin maviye çalan bir tonu olan bu renk hem görsel zenginlik hem de anti stres bir hava oluşturuyor.

Gri renk, evin her odası için kullanılabilinir ancak banyo için ideal bir tercih olarak en trend banyo tasarımları yerini alıyor. Grinin kullanımının nasıl ve ne şekilde dekore edileceği ve yapılan bazı yanlışlıklar yüzünden beklenen görselliğin sergilenmemesi nedeniyle sizlere gri renk kullanımının modelleri ile alakalı bilgiler vereceğiz.

gri banyo

2019 GRİ BANYO DEKORASYONU

- Açık gri kabartma duvarlarla parlak fayansların uyumu oldukça kendini gösteren bir model olabilir. Kahverengi banyo paspası kullanabilir ve aksesuar olarak canlı çiçek tercih edebilirsiniz. Değişik tasarımlı eşyaları ( sandalye gibi) seçenek olarak değerlendirebilirsiniz.

gri banyo dekorasyonu

- Gri renk ile zenginleştirilen beyaz banyo takımları tam bir uyum içerisinde kullanılmaktadır. Sade bir görünüm eşliğinde gri zemin kaplamalı kağıtlar kullanabilir. Üç boyutlu kaplamalar ile yeni bir tasarım dekore edebilirsiniz. Pastel renkli mumlar ve pastel tonlarını taşıyan havlu aksesuarlarıyla dekoru süsleyebilirsiniz.

gri banyo dekorasyonu

- Gri ve siyah karışımı bir renk tercih edebilirsiniz. Sade ve klas görünümü ile size hem huzurlu bir ortama adapte edecek hem de görsel şıklığı ile doyuma ulaştıracak. Son trend duşakabin modellerini kullanarak banyonuza değişik bir ahenk kazandırabilirsiniz.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar