Mini sehpalar nasıl dekore edilir?

25 Ocak 2019, 07:44
Mini sehpalar nasıl dekore edilir?

Mini sehpalar, evlerde çok kullanışlı oldukları kadar dekora da yardımcı olarak kullanılan en faydalı aksesuarlardır. Geçmişten günümüze mini ,orta sehpa hemen hemen her evde bulunması gereken geleneksel eşyalar arasında yer almaktadır. Peki mini sehpalar nasıl dekore edilmelidir? İşte uzmanların yanıtı...

Mini sehpaları dekore etmek boyutları küçük olduğundan dolayı zor değildir. Her türlü evin odalarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Boyutlarını dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Minimalist bir yapısı olduğundan her köşeye uygun tercihte değerlendirebilirsiniz. En çok kahve ve çayın üzerine konduğu mini sehpalar nasıl dekore edilir? Mini sehpa dekorasyonunda en doğru kullanım nasıl olmalıdır? Haberin detayları için içeriğimize göz atabilirsiniz.

mini sehpalar

MİNİ SEHPALAR NASIL DEKORE EDİLİR?

Mini sehpa canlı çiçek kullanımı

- Dokuma halının üzerine oldukça şık duran mini nostaljik kıvrımlı sehpaları tercih edebilirsiniz. Canlı çiçek kullanarak mini sehpa üzerinden hem konforu sağlayabilir hem de dekoru bütünleyebilirsiniz.

Mini sehpa mum kullanımı

- Mum seven mistik bir yapınız varsa hardal renkli eskitilmiş dokuma halı tam size göre bir tercih olabilir. Üzerine mini orta sehpanızı kombin ederken mumlar ve misk kokular saçan çubuklarla dolu işlemeli bir kase koymayı da ihmal etmeyiniz.

Mini sehpa aksesuar kullanımı

- Ahşap kullanımı seviyorsanız açık pastel renkli dokuma halı kullanabilir. Koyu ahşap mini sehpa kullanabilirsiniz. Üzerine ise yine kendi rengini taşıyan koyu pastel aksesuar kullanarak görselliği ön planda tutabilirsiniz.

Kapaklı mini sehpa modeli

- Son trend kapalı mini sehpalar kitap, dergi ve gazete okuyucuları için ideal bir mini sehpa tercihi olacaktır. Okunmuş veya okumak üzere olan kitapçıkları sehpanın altındaki rafa kaldırabilirsiniz. Hem ortamda düzeni yakalamış olabilir hem de işinize yarar bir eşyaya sahip olmanın keyfine varabilirsiniz.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar