Çocuklu aileler için banyo tasarımı fikirleri

11 Şubat 2019, 10:48
Çocuklu aileler için banyo tasarımı fikirleri

Çocuklu ailelerin banyo mekanlarında her zaman eşya kalabalığı vardır. Banyoda dağınıklık oluşturan bu eşyaları düzene sokmak için bazı tasarımları yapabilirsiniz.

Banyo dekorasyonlarında önemli bir dokunuş ise yeterli sayıda eşyanın bulunması ve görselliğe hitap edecek tasarımlarla süslemeniz olacaktır. Banyoyu düzenlemek her ne kadar görsel amaçlı olsa da ailenizin konforu için de bir o kadar önemlidir. Çocuklu aileler için banyo dekorasyonu önerileri ve tasarımları neler olmalıdır? Merak edilen cevaplar için haberimizin içeriğine göz gezdiriniz.

banyo tasarımı

banyo dekorasyonu

- Asma dolaplar kullanmanız dekorunuza ahenk katacaktır. Mekandan tasarruf etmeniz için de oldukça faydalı bir çözüm olabilir. Rengini çocuğunuzun sevdiği bir renk seçebilir, sevdiğiniz aksesuarı kullanabilirsiniz.

banyo dekorasyonu önerileri

- Dolaplara ayna monte ederseniz zengin bir görünüm sağlayacaktır. Aynalı dolapları da değerlendirebilirsiniz. Aynalı dolap kişisel eşyalarınızı dolapta saklamanıza yardımcı olacak aynı zamanda kalabalık görünümden ziyade estetik bir duruş da kazandıracaktır.

banyo dekorasyonu önerileri

- Altı kaymayan paspasları banyolarda kullanmaya özen gösteriniz. Kaygan bir yer olmasından dolayı bebeğinizin veya çocuğunuzun düşmesi kötü sonuçlara neden olabilir. Ortamın duvar rengine ve yer zemininin yapısına göre bu eşyaların tercihi için karar kılınız.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar