2019 yılına özel dekor tasarımları

12 Şubat 2019, 07:22
2019 yılına özel dekor tasarımları

Mobilyalar, dekor malzemeleri, aksesuarlar tüm bunlarla bir dekor inşa etmeniz mümkün olabilir ancak birbirine uyumlu olabilecek ve taşıyabilecek parçaları görsel olarak birleştirmeniz gerekmektedir.

Pastel renklerin ağırlıklı olduğu 2019 yılında bazı temel kurallara da uyulması gerekebilir. Kendi isteğinize göre bir dekor tasarlayacağınız takdirde, dekorunuzu ahşap yapılardan seçmeniz her zaman için ortamı daha zengin görünmesine ve bu yılın favori renklerini rahatlıkla üzerinde taşımasına yardımcı olacaktır. 2019 yılına özel dekor tasarımları nelerdir? Birbirinden ilginç dekorlar için haberimizin içeriğine göz atınız.

2019 Ev dekorasyonu örnekleri

İşlemeli dekor örneği

- İşlemeli duvar motifleri, perde desenleri ile parıltılı parkeler bu yılda inanılmaz bir rağbet görmektedir. Puf işlemeli minyatür orta sehpalarını kullanırken açık renklerden seçebilirsiniz. Mobilyaların rengi ise koyu pastel bir renk üzerine olabilir. Canlı çiçek kullanımını da ayrıca değerlendirirseniz ortama farklı bir canlılık kazandırabilirsiniz.

pastel duvar boyası örneği

- Gri rengi duvarlarınızda kullanarak gri renkte bir koltuk takımı ile görselliği tamamlayabilirsiniz. Mumluk, şamdan benzeri aksesuarları kullanabilir ve desenli dokuma halı kullanabilirsiniz. Yer döşeme seçeneği olarak açık parlak bir parke seçebilirsiniz.

etnik ev dekorasyon örneği

- Rustik ve etnik görünümün oldukça popüler olduğu modern zamanımızda her evin neredeyse bir köşesinde eskiye dönüş örneği bulmak mümkündür. Demode olmak diye adlandırılan bu stil modern hayat ile geçmişin izlerini dekorasyona taşımaktadır. Ahşap kullanımıyla evinize farklılık getirebilir, pamuksu yapıdaki koltuk takımı ve koltuk minderleriyle tarzınızı en iyi şekilde sergilemiş olabilirsiniz.

Ahşap yüzeylerin doğru kullanımı için haberimizin içeriğine göz atınız. TIKLAYINIZ

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar