2019 çalışma odası dekorasyon önerileri

29 Mayıs 2019, 14:37
2019 çalışma odası dekorasyon önerileri

Çalışma alanlarımız zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz ortamlardan birisidir. Yatak odası, kitap okuma alanı, ders çalışma ya da internet üzerinden yapılan film izleme, oyun izleme gibi aktiviteler genelikle çalışma alanlarının içerisine dahil edilir. Peki bu sezonun çalışma odası dekorasyon önerilerinde neler var? Çalışma odası nasıl modern hale getirilir? Öneriler sadece yasemin.com'da!

Çalışma odaları kendi stilinizi yansıtan, kimi zaman dinlenme kimi zamansa aktivite alanlarımızdır. Zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz ortamlar olarak dikkat çeken bu alanlar; yatak odası, kitap okuma alanı, ders çalışma alanı olarak tercih ettiğimiz ortamlar olabiliyorlar. Sizlerin de bu ve daha fazlasını gerçekleştirmek için çalışma odalarınızı tercih ettiğinizi tahmin ediyoruz. Peki öyleyse neden bu alanlarınız sizlerin ruh halinizi yansıtmasın,  çalışma odalarınız istediğiniz şekilde olmasın?

Sizler için 2019 yılının popüler renklerini de yansıtan çalışma odası modellerini derledik. 

Çalışma odası modelleri

Aydınlığı seven biriyseniz eğer, beyaz tonlarının ağırlık kazandığı mobilyaları tercih edebilirsiniz. Krem, karamel vb. tonlarının da ağırlık kazandığı bu mobilyalara kahve tonları da eşlik edebilir.

Çalışma odası modelleri

Aydınlığı severim ancak beyaz, krem, karamel vb. tonlarda mobilyaları tercih etmem diyorsanız tercihiniz kahve ve siyah mobilyalar olabilir. Daha klasik yapıdaki bu modeller ile istediğiniz uyumu yakalamanız mümkün.

Fakat her koşulda editörün tercihi ne olur acaba diye sorarsanız size önereceğim modeller iş bu karedeki iki model olacaktır:

Çalışma modası modelleri

Salaş ve aydınlık dokunuşlar... Size hem zamandan kazandıracak hem ferah bir çalışma alanı sunacaktır.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar