Çalışma odası nasıl dekore edilir? 2019 çalışma odası dekorasyon önerileri

05 Eylül 2019, 08:10
Çalışma odası nasıl dekore edilir? 2019 çalışma odası dekorasyon önerileri

Çalışma alanlarımız zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz ortamlardan birisidir. Yatak odası, kitap okuma alanı, ders çalışma ya da internet üzerinden yapılan film izleme, oyun izleme gibi aktiviteler genelikle çalışma alanlarının içerisine dahil edilir. Peki başlayan 2019 - 2020 eğitim öğretim hayatıyla birlikte yeniden aktif bir şekilde kullanmaya başladığımız, bu çalışma odası dekorasyon önerilerinde neler var? Çalışma odası nasıl modern hale getirilir? Öneriler sadece yasemin.com'da!

Okullar açıldı. Artık odalarımızı çalışma alanı olarak düzenleme vaktidir. Çalışma odaları kendi stilinizi yansıtan, kimi zaman dinlenme kimi zamansa aktivite alanlarımız olarak gördüğümüz bir gerçek. Zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz ortamlar olarak dikkat çeken bu alanlar; yatak odası, kitap okuma alanı, ders çalışma alanı olarak tercih ettiğimiz ortamlar olarak kullanılıyor. Eylül ayıyla birlikte başlayan okul hayatında, çalışma alanlarımızı işlevine uygun olarak düzenlememiz gerekiyor. Peki öyleyse neden bu alanlarınız sizlerin ruh halinizi yansıtmasın, çalışma odalarınız istediğiniz şekilde olmasın? Sizler için 2019 yılının popüler renklerini de yansıtan çalışma odası modellerini derledik hem de çalışma odası nasıl dekore edilir sorusuna yanıt aradık. İşte 2019 çalışma odası dekorasyonuna yönelik bilinmesi gerekenler:

ÇALIŞMA ODASI NASIL DEKORE EDİLİR?

Aydınlığı seven biriyseniz eğer, beyaz tonlarının ağırlık kazandığı mobilyaları tercih edebilirsiniz. Krem, karamel vb. tonlarının da ağırlık kazandığı bu mobilyalara kahve tonları da eşlik edebilir.

2019 çalışma odası

Aydınlığı severim ancak beyaz, krem, karamel vb. tonlarda mobilyaları tercih etmem diyorsanız tercihiniz kahve ve siyah mobilyalar olabilir. Daha klasik yapıdaki bu modeller ile istediğiniz uyumu yakalamanız mümkün.

çalışma odası modelleri

Fakat her koşulda editörün tercihi ne olur acaba diye sorarsanız size önereceğim modeller iş bu karedeki iki model olacaktır.

Salaş ve aydınlık dokunuşlar... Size hem zamandan kazandıracak hem ferah bir çalışma alanı sunacaktır.

çalışma odası nasıl dekore edilir

çalışma odası modelleri 2019

yetişkin çalışma odası

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar