Ofis masalarınıza özel dekorasyon önerileri

07 Nisan 2019, 13:40
Ofis masalarınıza özel dekorasyon önerileri

Haftanın 6 gününü birlikte geçirdiğimiz ofis masalarımız, bir zamandan sonra bizlerin dünyasını yansıtmaya başlar. Kullandığımız dekoratif malzemeler nasıl dizayn edilebilir, aynı anda hem sadelik hem de minimalistlik nasıl sağlanabilir? Sizler için hem dekoratif hem minimal bir stil taşıyan ofis masalarını derledik. İşte ofis masalarınızda uygulayabileceğiniz birbirinden özel çalışma masası dekorasyon önerileri!

Hayatımızın neredeyse büyük bir çoğunluğunu geçirdiğimiz ofis masalarımız, kimliğimizi yansıtmak konusunda en büyük araçtır. Düzen, temizlik vb. kavramlara yönelik kişilik algısını, ofis masalarımız üzerinden yansıtabiliriz. Elbette sadece bu da değil. Değişen ruh hallerimiz ve sevdiğimiz şeyleri de yine yansıtabiliriz. Bunu da ancak kullandığımız dekoratif ögeler ve masa dekorasyonumuzla yapabiliriz.

Ama tabi tüm bunların dışında, farklı bir karakteristik yapı da tasarlamanız mümkün. Çalışma masanız hem rahat hem de minimal olsun isterseniz de, sizlere önerebileceğimiz ofis masaları mevcut. İşte ofis masalarınızda uygulayabileceğiniz birbirinden özel çalışma masası dekorasyon önerileri! 

Ofis masası dekorasyonları

Eğer sadelikten yanaysanız tıpkı üst görseldeki gibi yalnızca ihtiyacınız olan objelerle bir dekorasyon sağlayabilirsiniz. Nitekim onların dizimi de yine birbirlerine uyumlu ve paralel şekilde işleyebilir. 

Ofis masası dekorasyonları

Bu sadeliği daha canlı tutmak isterseniz, yani hem sade olmak hem de hobilerinizi yansıtan bir masa dekore etmek isterseniz de, boyut olarak küçük ve işinize yarayacak olan hobi parçalarıyla bu işi görebilirsiniz. Kalemlik, dosyalık ve çiçek... Hepsi tek bir hizada ve önünüz açık.

Ofis masası dekorasyonları

Ama hayır, ben rahat olmak istiyorum kalabalıklık benim sorunum değil diyorsanız; o halde size sadece buna benzer bir örnek sunabiliriz. Tablolarınız, fotoğraflarınız, süs eşyalarınız ve defterleriniz. Yine de dağınık olmayın önerisinde bulunabiliriz size. Zira duvarınıza asacağınız ya da masanıza koyacağınız bir askılık, pek ala bu eşyaların masanın üzerine yayılmış görüntüsünden kurtarabilir.

Ofis masası dekorasyonları

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar