Sezonun trend bebek odası mobilyaları

06 Nisan 2019, 08:20
Sezonun trend bebek odası mobilyaları

Evlerimizin neşeli ve minik üyeleri için birbirinden güzel mobilya tasarımları mevcut. Kızlar için pembe, erkekler için mavi renk sıradanlığından kurtulup, sizler için hazırladığımız sezonun trend bebek odası mobilyaları rehberine bakmanızı öneririz. Hangi renkler moda, beşik ve dolap nasıl dekore edilebilir, Masko, Bebishroom gibi markalarda nasıl modeller aralığında yer alıyor? İşte sezonun bebek odası mobilyaları!

Evlerimizin neşesi bebeklerimiz, hayatta önceliğimiz onların daima en iyi ve en güzel şekilde yaşamaları önceliğimiz. Nitekim onlar için de hep uğraşır güzel şeyler sunmaya gayret gösteririz. Elbiseler, oyuncaklar, ayakkabılar... Peki ya mobilyaları? Onlara nasıl mobilyalar sunabilirsiniz? Her şeyin modası var da bebek mobilyalarının yok mu? Sizler için bebek mobilyalarının son trendlerini derledik. 

IKEA, Tekzen gibi markaların bu yılki katoloklarında yer alan bebek mobilyaları, dekoratif anlamda sizlere faydalı olabiliyor. Bu senenin rengi olan nar çiçeğinden ziyade çoğunlukla beyaz ve krem renklerinin ağırlıkta olduğu bu mobilyalara gelin hep birlikte göz atalım! İşte sezonun trend bebek odası mobilyaları!

Bebek odası mobilyaları

Masko Marin Bebek Odası Takımı

Denizci temasının ağırlık kazandığı bu mobilyalarda; halı ve dekoratif ürünlerde mavi, mobilyalarda beyaz tonlar seçilmiş.

Bebek odası mobilyaları

Bebishroom Bebek Odası Takımı

Eski ve klasikçi bir yapıya sahipseniz, tahta mobilyalarla eski tasarımları buluşturabilir ve bu şık görüntüyü elde edebilirsiniz. Mavi ve pembe tonlarıyla da tamamlayıcı bir görüntü oluşturabilmeniz mümkün.

Bebek odası mobilyaları

Bellona Joyful Bebek Odası Takımı

Kız çocukları için pembeden vazgeçemeyenlerden iseniz, dekoratif kelebek görüntüsü ve puantiye desenlerinin hakim olduğu beyaz, pembe, eflatun uyumlu bu mobilyalar hoşunuza gidecektir.

Bebek odası mobilyaları

Favori Bebek Odası Takımı

Ceviz mobilya tasarımları, kahverengi ve beyaz uyumu, mini gri halı... Bebek odasına bu kadar koyu renk iyi olur mu endişesinde iseniz, görselde yer alan bu mobilya ve dekorasyon, bu ön yargılarınızı kırabilir.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar