Yeni gelin evleri için yatak odası dekorasyonu önerileri

30 Ağustos 2019, 07:42
Yeni gelin evleri için yatak odası dekorasyonu önerileri

Yeni gelin evlerini dekore ederken, yatak odası dekorasyonları ayrı bir önem ve emek istiyor. Yatak odalarınıza farklı bir kimlik kazandıracak birbirinden şık dekorasyon önerileri; yeni gelin evlerine renkli ve daha modern bir dekorasyon oluşturma şansını verecek. Biz de sizler için, yeni gelin evlerinizde uygulayabileceğiniz birbirinden şık dekorasyon önerilerini bir araya getirdik. İşte yeni gelin evlerinde uygulanabilecek yatak odaları için dekorasyon önerileri!

Evlerinize renk katmak için salon, koridor, mutfak ve oturma odalarının dekorasyonlarına önem verirsiniz. Özellikle yeni gelin evleri için bu durum ayrı bir önem taşır. Ancak yatak odaları da ev dekorasyonunda ve evinize renk katmak konusunda bir o kadar önemli bir yer tutar. Yatak odalarınıza uygulayacağınız dekorasyonlar, klasikleşmiş yatak odası dekorasyonlarına son veriyor. Açık dolaplar, yüksek yataklar, geniş bazalar ve renkli aksesuarlar ile bütünleştirilmiş aynalar... Yatak odalarınızda uygulayacağınız bu ve daha fazlası pek çok dekorasyon önerileriyle, yeni gelin evleriniz için istediğiniz şıklığı elde edebilmeniz mümkün. Peki yatak odaları için en popüler yatak odası dekorasyonları nelerdir? İşte tüm detaylar:

YATAK ODASI DEKORASYONU NASIL OLMALI?

Yatak odaları için ön plana alınması gereken ilk şey sıradanlıktır. Sıradanlıktan kurtulup daha göz alıcı bir yatak odası oluşturmak sizin elinizde. Bunun için küçük dokunuşlara yönelmeniz yeterli olacaktır.

yatak odası dekorasyon fikirleri

Bu anlamda işe ilk önce alan açmaktan başlayabilirsiniz. Odanıza gereksiz parçalar koymaktan vazgeçin. Örneğin dolabınızı fazladan büyük almanıza gerek yok. Baktınız ki dolap her türlü sorun oluyor; o halde günümüzün yeni modası olan açık askılık dolap stilini tercih edin. Kıyafetleriniz görünse de siz darlıktan kurtulmuş olacaksınız. 

yatak odası dekorasyonu nasıl olmalı

Eski usullerde yatakların üstüne düğün fotoğrafları yerleştirilirdi. Bunun yerine dekroatif aynalar veya çerçeveler tercih edebilirsiniz. Odanızda bir oturma alanı oluşturmak istiyorsanız, pencere öncelerini tercih edebilirsiniz. 

dekorasyon önerileri

Küçük puflar pencere önleri için ideal olacaktır. Boydan boya halılar yerine de küçük kilimleri tercih edebilirsiniz. Açık alanlar içinse laminant parkeler parlak ve şık bir görünüm kazandıracaktır. Az eşya ve sade bir görünümle oluşturulan dekorasyon en ideal ve moderni olacaktır.

yatak odası dekorasyonları

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar