Modern banyo dekorasyonunda öne çıkan fikirler

14 Ekim 2019, 08:10
Modern banyo dekorasyonunda öne çıkan fikirler

Banyolarınız için modern ve yalın bir dekorasyon amacındaysanız sadece sizler için önereceğimiz dekorasyon önerilerini uygulamanız yeterli olacaktır. Minimalist parçalar ve yalın tasarımlarla yapılacak olan dekorasyon önerileri, eminiz evinizde istediğiniz banyoyu oluşturmanızı sağlayacaktır. Modern banyo dekorasyonunda öne çıkan fikirler ve detayları haberimizde.

Eviniz içerisinde salon ve mutfaklarınıza olduğu kadar banyolarınıza da büyük bir önem verirsiniz. Bunun için de; evinizin doğasını ve ışıltısını yansıtacak her odayı ve her dekorasyonu tercih edersiniz. Banyo için uygulamanız gereken dekorasyon fikirleri, mobilyaların renkleri ve küvet, lavabo vb. ürünlerde modern çizgileri yakalamakla mümkün olur. Banyolarınız için uygulayacağınız dekorasyonlar, temiz ve düzenli bir modern banyo stili oluşturmanızı da sağlar. Peki bunu nasıl sağlayabilirsiniz? İşte bunun için size bazı dekorasyon önerilerimiz var. Modern banyo dekorasyonu fikirlerimiz için içeriğimize göz atın: 

MODERN BANYO DEKORASYONU

VİTRİFİYE TASARIM VE RENKLER

döşenmiş banyo modelleri

İlk yöneleceğimiz alan vitrifiye olmalı. Günümüz banyo dekorasyonlarında ön plana çıkan vitrifiye, modern tasarımlarla ilgi çekiyor. Banyonun belirleyici renk tonunu oluşturan vitrifiye, banyonun başrolünde olan bir parçadır. Renk olarak da kahve, siyah ve beyaz tonlarını tercih edin. Bu renkler istediğiniz modern havayı oluşturmanızı sağlayacaktır. Aynı zamanda floresan renkler olarak tabir ettiğimiz turuncu ve yeşil gibi tonlarla da modern - retro bir görüntü elde edebilirsiniz. 

vitrifiye banyo dekorasyonu

KÜVET DEKORASYONU

modern banyo modelleri

Banyoda duşakabin yerine küvet kullanmayı istiyorsanız, modern ve yalın tasarımları tercih edebilirsiniz. Sade ve yalın bir tasarım için de kavisli modellerden uzak durmanız gerekir. Banyoda alan kaplayan duşakabinleri tercih ediyorsanız, modern bir yapı oluşturmak için allı,güllü desenler yerine düz kesim, tasarımsız camlar tercih edin.

6 metrekare banyo dekorasyonu

AKSESUAR DEKORASYONU

banyo dekorasyon ürünleri

Modern banyo dekorasyonunda son adımınız banyo aksesuarları ve karo yönünden olsun. Karo tercihinde yapmanız gereken yalnızca sade ve düz tasarımlar tercih etmeniz. Bu ekstra bir uygulama yapmanızı gerekli kılmaz. Ama illa ki ben farklı bir şeyler yapmak istiyorum derseniz de, doğal taşlar ile güzel bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Taşların anlamları, banyonuza değişik bir anlam ve hava yükleyecektir. Eğer amacınız modern ve yalın bir banyo ise aksesuar konusunda az ve öz seçime yönelmelisiniz. Banyo için gerekli olan parçalar amacına uygun bir dekorasyon olacaktır.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar