Buzdolapları için raf düzenleme önerileri

14 Kasım 2019, 11:34
Buzdolapları için raf düzenleme önerileri

Tüm beyaz eşyalar içerisinde buzdolabı, oldukça sık kullanılır. Ancak buzdolaplarını dekorasyon açısından istediğimiz şekilde kullanamıyoruz. Bunu önlemenin basit ama etkili yöntemleri mevcut. Sizler için hem gündelik hayatta hem de Kurban Bayramı döneminde rahatlıkla kullanabileceğiniz buzdolabı içi düzenleme önerilerini bir araya getirdik. Dolabınızı kullanışlı hale getiren buzdolabı içi dekorasyon önerileri, tüm detaylarıyla haberimiz içerisinde.

Buzdolapları, tüm beyaz eşyalar içerisinde en çok elektrik harcayan ve mutfaklar için en elzem olan makinelerdendir. Bu sebeple, alan açmak ve doğru şekilde dekore etmek oldukça önemlidir. Peki buzdolabı içi dekorasyonları nasıl olmalı? Buzdolaplarında geniş alan açmanın yolları nelerdir? Buzdolabı düzenlemeleri nelerdir? Buzdolabı içleri nasıl yerleştirlir? İçeriğimiz içerisinde, gündelik hayatta buzdolabını rahatlıkla kullanmanızı sağlayacak dekorasyon önerilerini derledik. 

buzdolabı düzenleme fikirleri

BUZDOLABI İÇİ DEKORASYON ÖNERİLERİ

Mutfak bir evin en önemli bölgesidir. En ihtiyaç duyulan eşyası da şüphesiz ki buzdolaplarıdır. Belirli dönemlerde sıkça kullanılan buzdolaplarını daha kullanışlı hale getirmek için çeşitli dekorasyon detayları mevcut. Meyve, sebze, kahvaltılık, içecek, kavanoz ve daha birçok şeyi içerisinde tutan buzdolaplarını dizayn etmek zor görülebilir, oysa hiç de öyle değildir.

Buzdolabı içi nasıl yerleştirilir

Sebze ve meyve alanları, yönelmemiz gereken ilk alandır. Onları hem daha uzun süre kullanmak hem de alandan kazanmak için, kesinlikle poşet içerisinde ve ıslak bir şekilde yerleştirme yapmayın. Aynı zamanda onları vakumlu kaplarda tutun. Böylece tezgahlarınız ve raflarınız açılmış olur.

BUZDOLABI DÜZENLEME FİKİRLERİ

Yumurtalarınızı yerleştirirken yalnızca yumurtalık alanlarını kullanın. Ancak oraya kesinlikle limon vb. maddeler koymayın. Çünkü yumurta kabuklarındaki bakteriler geçebilir. 

buzdolabı içi dekorasyonu

İçecekleriniz içinse raflara takılan içecek raflıklarını tercih edin. 2 ya da 3 hazneli olan bu raflıklar, içeceklerin alanda fazla yer kaplamamasını sağlar. 

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar