2019'un en şık kahvaltı takımı modelleri

29 Temmuz 2019, 07:00
2019'un en şık kahvaltı takımı modelleri

Bütün aileyi bir araya getiren en önemli etkinliklerden biri kahvaltı organizasyonlarıdır. Her zamanki kahvaltılardan daha özel ve anlamlı geçen bu etkinlikler için sunum da bir o kadar önemlidir. Peki 2019 kahvaltı takımı modelleri nasıl? Sizler için kahvaltı sofralarınıza renk katacak, sezonun en şık kahvaltı takımı modellerini derledik.

Kahvaltı sofraları; güne sizleri hazırlayan, bütün aileyi bir araya toplayan bir etkinlik olarak dikkat çeker. Tüm sevdiklerimizin bir araya gelip keyifli anlar yaşadığı kahvaltı sofraları, bu özelliğinden dolayı manevi dokusuyla birleşir ve daha güzelleşir. Özenle hazırlanan kahvaltılıklar, bir çırpıda biter, geriye kalan güzel aile sohbetleri olur. Ancak kahvaltı sofraları için önemli olan yalnızca kahvaltı çeşitleri ve sohbetler değildir. Tıpkı bunlar kadar önemli olan bir diğer şey, yapmış olduğunuz sunumdur. Bir sunumu renkli ve zevkli kılan da kahvaltı takımı modelleridir. Sofranızı olduğundan daha zengin ve şık gösterecek bir sunum, sizleri de sevdiklerinizi de daha mutlu kılacaktır. Kullanacağınız tabak, çatal-kaşık-bıçak takımları, çay bardakları ve kahvaltı setleri... Birbirinden farklı modeller ve tasarımlarla, sabahlarınızı daha da renklendirmeniz mümkün olacaktır. Sizler için 2019 yazının en şık kahvaltı takımlarını bir araya getirdik. 

kahvaltı sunumları

2019'UN EN ŞIK KAHVALTI TAKIMI MODELLERİ

Bu sezonda kahvaltı takımları için daha minimal yapılar hakim. Tasarımlar ise tek desen üzerinde toplanmış durumda. Karmaşadan uzak bir yapı hakim. 

karaca kahvaltı takımları

KARACA - KAHVALTI TAKIMI: 350 / 300 TL

kahvaltı takımı emsan

EMSAN - KAHVALTI TAKIMI: 350 / 300 TL

güral porselen kahvaltı takımları

GÜRAL PORSELEN - KAHVALTI TAKIMI: 698 / 767 TL

kahvaltı takımı bernardo

BERNARDO - KAHVALTI TAKIMI: 559 / 549 TL

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar