Kahve makinesi alırken nelere dikkat edilir? Kahve makinesi modelleri

12 Haziran 2019, 11:33
Kahve makinesi alırken nelere dikkat edilir? Kahve makinesi modelleri

Mutfaklarınızın en temel makinelerinden biri olan kahve makineleri, farklı renk ve modelleriyle dikkat çekiyor. Sinbo, Karaca, Arçelik, Goldmaster, Korkmaz ve Okka gibi ünlü markalar, çeyizlerinize katabileceğiniz şık kahve makinesi modelleri bulunduruyor. Peki kahve makinesi alırken nelere dikkat edilmeli, 2019 kahve makinesi modelleri nasıldır? Çeyizlik kahve makinesi modelleri, detaylarıyla sadece yasemin.com'da.

Çay ve su içmek nasılsa kahve içmek de artık aynı anlam ve değeri taşıyor. Birbirinden farklı kahve çeşitleri, hem lezzetleri hem de kokularıyla bulunduğu ortama farklı bir hava ve aroma katıyor. Ve artık sevdiğimiz kahveyi istediğimiz an içebilmek için kahve mağazalarına gitmemize de gerek yok. Ünlü markaların değişik renk ve modellerde ürettiği kahve makineleri, mutfak çeyizleriniz için güzel bir doku oluşturuyor. Mutfak dekorasyonunda birleştirici güç haline gelen kahve makinesi modelleri, tezgahlar üzerinde de ayrı bir dekorasyon alanı açtırıyor. Sizler için; hem sezonun en şık kahve makinesi modelleri ve fiyat aralıklarını hem de bir kahve makinesi alırken nelere dikkat edilmesi gerekir konularına yakından baktık. 

kahve çeşitleri

KAHVE MAKİNESİ SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Bir kahve makinesi satın alırken 3 maddeye önem vermek gerekir. Bazı kahve makineleri aynı anda birden fazla kahveyi üretirken, bazılarıysa sadece tek bir kahve yapabilme özelliğine sahiptir. Aynı zamanda hız ve hazne konusunda da farklılık gösterebilirler. Bunun önüne geçebilmek ve daha yararlı bir kullanım sağlayabilmek için sizlere önereceğimiz 3 seçeneği dikkate almalısınız:

 kahve makinesi alacaklara tavsiyeler öneriler

KULLANIM ORANI

Bir kahve makinesi satın alırken, kullanım oranınızı baş seçeneklerden biri olarak kabul etmelisiniz. Eğer günde en az 3-4 fincan kahve içen biriyseniz, performansı yüksek, haznesi geniş ve yapımı konusunda sıkıntı çıkarmayacak modelleri kullanın.

İÇTİĞİNİZ KAHVEYE UYGUN MAKİNE MODELLERİ

Her kahve maalesef ki her makine modeline uygun değildir yani her model, her kahveyi yapamaz. Bu sebeple, bir makine satın alırken en sık tükettiğniz kahveyi üretme konusunda etkili olan modelleri tercih edin. 

Türk kahve makinesi

FİYAT SEÇENEKLERİ

Elbette illa ki ucuz olan kötü, pahalı olan iyidir algısına düşmenizi istemeyiz. Ancak bir kahve makinesi modeli seçerken, fiyat aralıklarına önem verin. Hem kesenize uygun olsun hem de giderlerini karşılamak konusunda sizleri zorlamayacak olan modelleri seçin.

ÇEYİZLİK KAHVE MAKİNESİ MODELLERİ 2019

kahve makinesi modelleri

ARÇELİK / KAHVE MAKİNESİ: 1.289 TL

GOLD MASTER / KAHVE MAKİNESİ: 224 TL

kahve makinesi karaca

KARACA / KAHVE MAKİNESİ: 250 TL

KARACA / KAHVE MAKİNESİ: 270 TL

tam otomatik kahve makinesi

KORKMAZ / KAHVE MAKİNESİ: 379 TL

OKKA / KAHVE MAKİNESİ: 1.785 TL

kahve makinesi okka

OKKA / KAHVE MAKİNESİ: 524 TL

OKKA / KAHVE MAKİNESİ: 704 TL

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar