Yaz aylarına özel muhteşem dekorasyon önerileri

12 Haziran 2019, 08:03
Yaz aylarına özel muhteşem dekorasyon önerileri

Yaz mevsimine artık girmiş bulunmaktayız. Güneşin ısıttığı, gölgelik alanlara hasret kaldığımız dönemde kaçış noktalarımız yazlıklarımız oluyor. Peki yazlıklarımız, bu muhteşem kaçış dönemi için hazır mı? Ufak bir değişiklik yapmak şart. Şık ve bir o kadar pratik dekorasyon fikirlerini sizlerle buluşturuyoruz. Yazlık dekorasyonu önerileri tüm detaylarıyla sadece yasemin.com'da!

Yaz mevsimi geldi, artık yazlıklara gitme vakti. Güneşin içerisinde barındırdığı D vitamininden en verimli şekilde yararlanabileceğimiz bu dönemde, evlerimizi de buna göre dekore etmeliyiz. Peki bunu nasıl başarabiliriz? Evlerimizi yaz mevsimine göre dekore etme konusunda nasıl adımlar atabiliriz? Bu anlamda birçok öneri bulunuyor. Biz sizler için; uygulaması en kolay dekorasyon önerilerini sunuyoruz. Bu dekorasyonlar hem evinizde aydınlık bir hava oluşturacak hem de daha fazla alan kazandıracak. Öyleyse yazlık ev dekorasyonunda 2019 trendlerine daha yakından bakmaya başlayalım. 

yazlık ev dekorasyonları 2019

Evinizin dekorasyonunu yaparken önem vermeniz gereken birçok nokta bulunuyor. Bunları sizler için sıraya dizdik. Hepsini adım adım uygularsanız; istediğiniz yazlık eve kavuşmuş olacaksınız. İşte uygulamanız gereken dekorasyon fikirleri:

- Çiçek dekorasyonu: Sıradan bir evi renklendiren her zaman çiçekler ve onların kokuları, renkleridir. O halde, evlerinizi ve çiçeklendirin. Hem de ta bahçe girişinden itibaren...

yazlık ev dekorasyon fikirleri

- Çardak ve pergola: Güneşten korunup gölgelik bir alan arıyorsanız, çardak ve pergola dekorasyonunu mutlaka tercih edin. Hem de çok uygun ve pratik bir şekilde.

- Hamak keyfi: Rüzgarın tadını doyasıya çıkarmak ve aynı zamanda dinlenmek isterseniz, kesinlikle bir hamak köşesi oluşturun. 

küçük yazlık ev dekorasyonu

- Ev aydınlatmaları: Ev aydınlatmaları için birbirinden şık yer aydınlatmalarını ya da doğal ışık kaynağı olan mumları kullanabilirsiniz. Böylelikle daha havalı ve şık bir ambiyans oluşturmuş olursunuz.

- Canlı renkler: Doğanın canlılığını yansıtabilmeniz ve daha cıvıl bir ortam oluşturmanız için; mavi, yeşil, turuncu ve sarı tonlarını evinizin her yanına yayın. Ferahlık içinse önerimiz beyaz renk.

- Minimal ev düzeni: Kalabalık ve boğucu ortamdan uzaklaşmak için, kaba değil daha kibar mobilyalar kullanın. Minimal bir alan oluşturun ve az mobilya tercih edin.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar