2019 mobilya dekorasyonunda renk trendleri

13 Haziran 2019, 08:19
2019 mobilya dekorasyonunda renk trendleri

2019 yazı dekorasyon açısından oldukça aktif geçen bir dönem oluyor. Bunu da özellikle mobilya dekorasyonunda görebiliyoruz. Renk farklılıkları ve mobilya çeşitliliği bunun en büyük göstergesi oluyor. Peki 2019 yaz dekorasyonu trendlerinde en çok öne çıkan renkler neler? 2019'un trend mobilya renk ve modelleri, tüm detaylarıyla birlikte sadece yasemin.com'da!

Dekorasyonda trendleri takip etmek çok önemli. Çünkü mobilya trendleri için her zaman bir yenilik mümkün olur. 2019 da bu anlamda en çok dikkat çeken yıllardan biri. Mobilya ve renk konusunda birçok yeni trend mevcut. Sizler için dekorasyonda öne çıkan 2019 yaz ve renk trendlerini derledik. Bir mobilya seçerken önceliğiniz ev dekorasyonu trendleri, renkler ve formlar olur. Peki 2019 yaz dekorasyonunda bir mobilya satın alırken hangi renk ve modelleri önceliğinize almanız gerekir? Haydi şimdi bu konuya yakından bakalım:

2019 dekorasyon trendleri

2019 yazının ev dekorasyonu trendlerini önceliğimize aldığımız zaman minimalist modellerin oldukça fazla olduğunu görüyoruz. Retro ve art deco akımların da oldukça ilgi çektiğini görüyoruz.

2019 trend mobilya renkleri

Renk konusunda hardal sarısı, en çok tercih edilenlerden. Bununla birlikte vizon rengi de, aradığınız mobilya şıklığını sizlere sunuyor.

2019 dekorasyon renkleri

Daha sıcak bir atmosfer oluşturmak isterseniz de; fındık rengi, bordo, yeşil ve kırmızı gibi koyu ve koyuya yakın tonları tercih etmeniz önerilir.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Meliha 1 hafta önce Şikayet Et
    Güzel
    Cevapla