Göbek yağları nasıl eritilir?

14 Kasım 2017, 07:22
Göbek yağları nasıl eritilir?

Göbek ve bel çevresindeki yağlarınızı kısa sürede eritmek istiyorsanız crunch, plank ve twist gibi egzersiz hareketler yapmanızda fayda var.

Uzun süredir diyet yapıyor ve bir türlü göbek yağlarınızdan kurtulamıyorsanız gün içerisindeki hareket sayınızı artırarak işe başlayabilirsiniz.

Sizlere vereceğimiz 3 hareketi gün içerisinde sadece 30 dakika yaparak göbek yağlarınızdan kısa sürede kurtulabilirsiniz.

İşte göbek yağlarını eriten 3 hareket;

1-Esneme

Önce esneme hareketleri ile başlamayı unutmayın. Yere oturup bacaklarınızı iki yana açın ve önce sol bacağınıza kapanın ardından sağ bacağınıza kapanın. İki tarafa da 10’ar kere kapandıktan sonra, her iki bacağınızı da ellerinizle tutup öne doğru kapanın ve kalkın. Bunu da 10 kere yapın.

2-"V" duruşu

Ağırlığınızı aşağıya vererek yere paralel bir şekilde oturduktan sonra ellerinizi de paralel şekilde uzatın ve bacaklarınızı kaldırın. Bu şekilde 1 dakika boyunca bekleyin. Hareketi 3 kez tekrarlayın. 

3-Yarım şınav

Evde egzersiz yapmaya yeni başlayanların kolayca yapabileceği yarım şınav tekniğini 15'er dakika olmak üzere 3 kez tekrarlayın.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar