Kilo vermenizi sağlayacak 3 yeşillik

10 Mayıs 2018, 07:51
Kilo vermenizi sağlayacak 3 yeşillik

Sağlıklı bir şekilde kilo vermenin en etkili yöntemi, zayıflatan ve metabolizma hızlandıran besinlerden yararlanmaktır. İşte kilo vermenizi sağlayacak 3 yeşillik...

Kilo vermek için sıkı diyet ve egzersiz programlarından yararlanmak istemiyorsanız, kilo verdiren besinler sayesinde sağlıklı bir şekilde zayıflayabilirsiniz. Özellikle yaz sezonunun gelmesiyle göze daha çok batan fazla kilolarınızdan yeşillikler sayesinde kurtulabilirsiniz. Her gün yemeğinizin yanında 1 tabak yeşillik tüketerek kilo probleminizi çözebilirsiniz.

İşte kilo vermenizi sağlayacak 3 yeşillik:

ROKA

Çok düşük bir kaloriye sahip olan roka, diyet uygulayanların vazgeçilmez sebzesi oluyor. Vücudun ihtiyacı olan pek çok vitamin ve minerali sağlayarak uzun süre tokluk hissi veriyor. Ayrıca diyet uygularken aç kalmadan dolayı oluşabilecek rahatsızlıklara engel oluyor ve sağlıklı bir şekilde zayıflamanızı sağlıyor.

DEREOTU

İçerisinde bol miktarda lif bulunduran dereotu, bu sayede açlık hissetmenizi engeller. Gün boyu tok kalmanızı sağlayarak, fazladan kalori almanızı önler. Dereotunu çiğ ya da yoğurt ile karıştırıp tüketebilirsiniz.

NANE

Nane sindirim enzimlerini uyararak vücudun daha fazla yağ yakmasını sağlar. Naneyi gün içerisinde yemeklerin yanında tüketebilir, ayranın içine koyarak ya da çayını yaparak içebilirsiniz.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar