Korse ile nasıl zayıflanır?

04 Aralık 2018, 11:47
Korse ile nasıl zayıflanır?

Korse kullanımıyla ilgili çok ilginç detayı sizlerle paylaştık. Korse kullanımını daha etkili hale getiren o yöntem ise şöyle:

Sürekli yemek yemek isteyip bu isteklerini durduramayan kadınların çözüm olarak başvurdukları korse kullanımı, zayıf görünmeye ve az yemeye yardımcı oluyor.

Zayıf görünmenin haricinde duruş bozuklukları gibi sağlık sorunlarının iyileşmesi içinde kullanılırken doğru bir duruş pozisyonu oluşturur.

ZAYIFLAMAK İÇİN KORSE NASIL KULLANILMALI?

Giymek için aldığınız korseyi karın çevresinde sarmadan önce midenizin olduğu bölgeye taş ya da tabak gibi sert bir cisim koyun.

Daha sonra korseyi takın ve bu yöntemi yemek yemeden önce uygulayın. Sert cisim karnınıza baskı uygulayacağından dolayı daha az yemek isteyeceksiniz.

PEYGAMBER EFENDİMİZ (SAV) ZAMANINDA AÇLIK NASIL BASTIRILIRDI?

Peygamber Efendimiz (SAV)'in zamanında yokluk ve açlık hakimken, insanlar kendilerini tok hissetmek için karınlarına taş bağlarlarmış.

Taş bağlamalarının sebebi ise o zamandaki coğrafi şartlardan dolayı sert bir cisim olarak taşı uygun görmüşler. Karınlarına bağladıkları bu taş sayesinde, karın bölgesine basınç uygulanır ve açlık hissi yatıştırılırmış.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar