Yan bölgeler nasıl erir? Simit bölgesi incelten hareketler

11 Şubat 2019, 11:28
Yan bölgeler nasıl erir? Simit bölgesi incelten hareketler

Simit bölgesinde biriken fazlalık yağlardan kurtulmak ve fit bir görünüme kavuşmak istiyorsanız bu hareketleri uygulamak işinize yarayabilir. Simit bölgesi nasıl incelir? Simit bölgesi incelten hareketler neler? Simit bölgesi neresidir? İşte yanıtı...

İsminden de anlaşılabileceği gibi karın bölgesinin yana doğru simit gibi uzaması kadınlar için de erkekler içinde oldukça rahatsız edici bir durumdur. Simit bölgesinde biriken yağlardan arınmak için uygulayabileceğiniz bazı hareketlerle etkili bir incelme sağlayabilirsiniz. 

SİMİT BÖLGESİ İNCELTME HAREKETLERİ

1- Spor için egzersiz hareketlerini uygulamaya ilk olarak düz zemine sırtüstü yatmakla başlayın. Derin nefes alma ve verme ile beraber bacakları orta dereceli bükün. V şeklini alan bacaklarınız üzerinde ilk önce sağ elle sağ bacağa sonra sol elle sol ayağa uzanmaya çalışın. Kolların bu esnada gergin durmasına dikkat edin.

(Bu hareket yan simit bölgesini inceltecektir.)

2- Yattığınız yerden kalkıp ayakta bacakları ayırıp, kolları göğüs seviyesinde bükün. Kucağınızda bir şey tutuyormuş gibi hayal edin .Kollar dirsekten bükülü ve göğse 90 derecelik bir açıyla sabit dursun. Sağa ve sola doğru yarım dönüşler yapın.

Bacakları tam olarak açın ve öne doğru elma toplar gibi eğilme ve kalkma hareketini deneyin. Her set 15 hareket olacak gibi 4 sette bitirin. Ara ara mola vermeyi unutmayın. 
Yemek yedikten ortalama 40 dakika sonra hareketleri uygulamaya başlayabilirsiniz.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar