Yaz aylarında tercih edilen 5 saç modeli

13 Temmuz 2018, 07:30
Yaz aylarında tercih edilen 5 saç modeli

Birçok kadın yaz aylarında saçlarıyla uğraşmak istemez. Bunun içinde rahat edecekleri pratik saç modellerine ihtiyaç duyarlar. İşte yaz aylarında rahatlıkla kullanacağınız 5 pratik saç modeli...

Kavurucu sıcaklarda saçlarla uğraşmak tam bir eziyettir. Mümkün olduğunca pratik ve rahat hissetmenizi sağlayacak saç modelleri yaz aylarında daha çok tercih edilir. Peki, yaz aylarında plaja giderken ve özel davetlerde ne tür saç modelleri kullanılır?

İşte yaz aylarında hem sizi uğraştırmayacak hem de güzel görünmenizi sağlayacak saç modelleri...

1. SU DALGASI
Saçınızı kendi doğal dalgasına bırakabilir ya da geceleri örerek, sabah dalgalı şekilde kullanabilirsiniz.

2. AT KUYRUĞU
Yaz davetlerinin ve günlük yaşantının olmazsa olmaz modeli at kuyruğudur. Aynı zamanda saçı zor şekil alan ve sıcaktan bunalan kadınların da en çok tercih ettiği modeldir. At kuyruğu yaparken sıkıca toplayabilir ya da kenarlardan saç çıkartarak daha doğal ve dağınık kullanabilirsiniz.

3. TOPUZ
Yaz aylarında kısa ve uzun saçlı herkesin ilk tercihi topuzdur. Renkli toka ve saç bantları kullanarak günlük topuzunuzu özel davetlere uyarlayabilirsiniz.

4. ÖRGÜ
Örgü saçlar hem pratik hem de şıktır. Örgü saç modelleri aynı zamanda plaja giden kadınlarında kurtarıcı modelleri arasındadır.

5. ISLAK GÖRÜNÜMLÜ SAÇLAR
Ünlülerin kırmızı halıda tercih ettiği ıslak görünümlü saçlar, yaz davetlerinin en çok tercih edilen modellerdendir. Saç aksesuarları ile düz olan saçlarınıza hareket katabilirsiniz.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar