Saç dökülmesine 3 malzemeyle son!

13 Ağustos 2017, 09:23
Saç dökülmesine 3 malzemeyle son!

Saçınız hem geç uzuyor hem de çok dökülüyorsa tam da derdinize derman olacak bir karışım var. Üstelik sadece 3 malzeme ile evde yapabilirsiniz.

Kimyasal ürünler yerine kendi saç bakımınızı doğal yollardan yapmak istiyorsanız malzemeleri hem kolay bulunabilen hem de hazırlaması kolay bir maske önerimiz var. 

Malzemeler

2 yemek kaşığı hint yağı

1 yemek kaşığı bal

1 yumurta

 

Hazırlanışı

Malzemelerinizi bir kabın içinde iyice karıştırın. Ardından karışımı özellikle saç diplerinize kafa derinize yedirin. Kafanızı duş başlığı ile örttükten sonra 2-4 saat arası kafanızda bekletin. Eğer kısa sürede sonuç almak istiyorsanız bu bakım maskesini saçlarınızı haftada 2 kere uygulayın.

 

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
2 Yorum Var
  • burcu 1 gün önce Şikayet Et
    İlk defa evde boya yapmayı denedim onu da gidip en zor şekilde seçmişim koyu renkten direk platin sarıya geçmeyi deneyince yandı saçımkuaföre gittim kestirmek için liquid keratin kullan saçların toparlar kesmeyelim zaten toparlaması çok uzun sürmüyor toparlayınca da gel güzel bir şekilde boyayalım dedi kullandım saçlarımı düzelttim ve yine o kuaföre gidip saçlarımı platin sarı boyattım çok güzel oldu liquid keratin önermese şuan küt saç ve yine de kötü saçlarım olacaktı artık daimi kuaförüm orası ve tabi saç bakımım için de artık liquid keratinden vazgeçmem.
    Cevapla
  • Zarife Kural 11 ay önce Şikayet Et
    saç dökülmesi yazınız çok kısa ama çok hoşuma gitti teşekkürler. Fakat saç dökülmesi konusunda keratin eksikliği çok önemli. O yüzden bence saça saf likid keratin keratin en iyi o geliyor. Arkadaşımın da saçı açıcıdan yanmıştı o da likid keratin serum kullanmıştı ve resmen saçı dirildi diyebilirim.
    Cevapla