20 TL'nin altında en iyi 5 makyaj malzemesi

29 Mart 2018, 07:00
20 TL'nin altında en iyi 5 makyaj malzemesi

Uygun fiyatlı makyaj malzemesi denilince aklınıza kalitesiz ürünler gelmesin! Sizler için 20 TL'nin altındaki en iyi 5 makyaj malzemesini araştırdık. İşte 20 TL'nin altında en iyi 5 makyaj malzemesi...

Makyaj malzemesi satın alırken bilmeniz gereken en önemli nokta ürün fiyatının pahalı olması her zaman kaliteli olduğunun anlamına gelmediğidir. Bu yüzden uygun fiyatlı kaliteli ürünler alabilirsiniz.

İşte 20 TL'nin altında uygun fiyatlı 5 muhteşem ürün;

1-NYX Cosmetics Powder Blush / 10,00 TL

NYX'nin gül tonlarında olan uygun fiyatlı bu allığı makyajınızı tamamlayan ürün olabilir. 24 renk tonuna sahip olan bu allığı kullandığınızda içinde bulunan pigmentler dolayıyla aydınlatıcı kullanmanıza gerek kalmayacak.

2- Essence Nudes Far Paleti / 17,25 TL

Kahve tonların bir arada bulunduğu bu far paketini yanınızdan hiç ayırmayacaksınız. Dağılımı ve karışımı da çok kolay.

3- Stay Matte Pressed Powder / 19,90 TL

Karma ve yağlı ciltlerin kullanmaktan asla vazgeçmeyeceği fiyatına göre kaliteli bir ürün, 5-6 saate kadar  kalıcılığıyla da göze çarpıyor.

4-Wet n Wıld Coverall Prımer Makyaj Bazı / 15,00 TL

 

Makyajınızı uzun süre sabit tutmak konusunda oldukça başarılı, gözenek küçültmekte ise bekleneni karşılayan ipeksi yapıda bir ürün.

5- Pastel Nude Ruj - 541 /12,90 TL

Son zamanların en trend 3 rengi arasında yer alan bu ruj dudağınızda yapışkanlık hissi bırakmadan kolayca uygulayabilirsiniz.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar