Özcan Deniz'in müstakbel eşi Feyza Aktan kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşında?

16 Ekim 2017, 14:28
Özcan Deniz'in müstakbel eşi Feyza Aktan kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşında?

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz, sevgilisi Feyza Aktan ile dünya evine girmeye hazırlanıyor. Peki, Özcan Deniz'i kendinden 20 yaş küçük sevgilisi Feyza Aktan kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşında?

Şu sıralar İstanbullu Gelin dizisindeki başarısı ile adından söz ettiren ünlü sanatçı Özcan Deniz yepyeni bir haberle gündemde. Daha evvel hiç evlenmemiş olan 45 yaşındaki Özcan Deniz, kendinden 20 yaş küçük sevgilisi Feyza Aktan ile dünya evine girmeye hazırlanıyor. Peki, Feyza Aktan kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte, Feyza Aktan'ın biyografisi ve yılın düğününe dair detaylar...

feyza aktan kaç yaşında

Feyza Aktan kimdir?

Aslen Antalyalı olan Feyza Aktan, İstanbul doğumlu ve 25 yaşındadır. 1 yıldır ünlü sanatçı Özcan Deniz'le beraber olan Aktan, instagramı aktif kullananlardan. Daha önce Özcan Deniz'in ailesiyle de tanıştırdığı sevgili ile 10 Kasım'da evleneceği söylendi. Ancak grip ve kulak kristallerinin bu gripten olumsuz etkilenmesi nedeniyle uçağa binememesi sonucunda düğünün ertelenme ihtimali de söylentiler arasında.

feyza aktan özcan deniz

Paris'te evlenecekler...

Medyanın gündeminden düşmeyen Özcan Deniz ve genç müstakbel eşi Feyza Aktan, birçok ünlünün evlenmek için tercih ettiği Paris'te nikah masasına oturacak. Ünlü çiftin evlendikten sonra İstanbul Zekeriyaköy'de bir villada yaşayacakları söyleniyor.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar