Sıla ve Ahmet Kural olayında yeni gelişme!

09 Kasım 2018, 16:41
Sıla ve Ahmet Kural olayında yeni gelişme!

Geçtiğimiz günlerde Ahmet Kural'dan şiddet gördüğü iddialarına karşılık savcılığa suç duyurusunda bulunan Sıla Gencoğlu uzlaştırma bürosuna gönderildi.

Habertürk TV'nin haberine göre; ünlü şarkıcı Sıla Gencoğlu Ahmet Kural'dan şiddet gördüğü iddialarına karşılık mahkeme ikiliyi uzlaştırma bürosuna gönderildi. İki isme de uzlaşmak isteyip istemediği sorulacak.

SILA VE AHMET KURAL ARASINDA NE OLMUŞTU?

Ünlü şarkıcı Sıla, Ahmet Kural hakkında Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na giderek fiziksel şiddet uyguladığı yönünde kendisine koruma kararı çıkarmıştı. 

Çıkışta basın mensuplarına kısa bir açıklama yapan şarkıcı, "Bir hukuki sürecin içindeyiz. Çok fazla bir şey söylemek istemiyorum açıkçası. Zamanı gelince zaten konuşacağız. Savcılığa ifade vermeye geldim. Ahmet Kural'dan şikayetçiyim." şeklinde açıklama yapmıştı. Darp raporu alan Sıla'dan sonra Kural, Pazartesi günü adliyede ifade verdi.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
3 Yorum Var
 • Allah cc yakar 5 ay önce Şikayet Et
  İkiside oynuyor dertleri bu çirkin ilişkiyi halka normal kabul ettirebilmek ; dünyada bu. ilişkilerin yaşandığı ülkeler var , Defoloun gidin oralara
  Cevapla
 • abuzittin azaçudur 5 ay önce Şikayet Et
  Parasını vererek bu denli kamuoyunu meşgul edecek reklam yaptıramazlar dı.
  Cevapla
 • Mali 5 ay önce Şikayet Et
  Uzlaşma nedir ! Madem uzlaşacaklardı!! Bu kadar gürültü patırtı neden oldu
  Cevapla