Japon kızlarının gözdesi ünlü oyuncu Furkan Palalı

17 Aralık 2018, 13:23
Japon kızlarının gözdesi ünlü oyuncu Furkan Palalı

Tahran’dan Kaçış kitabından senaryoya uyarlanan 'Yuvaya Dönüş' filmde kendisini Küçük Sırlar adlı dizide tanıdığımız Furkan Palalı, taksi şoförü rolünü canladıracak ve film Japonya'da beyaz perdeye yansıyacak. İşte, haberden detaylar...

HABERE AİT FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

Ünlü oyuncu Furkan Palalı şimdilerde Japonya'da gösterime girecek bir sinema filmi için uğraşılar içerisinde olması tüm dikkatleri üzerine çekti.

Çekimlerin 3 ünlü yer: İstanbul, Tokyo ve Kapadokya’da olacağı uluslararası özelliğin esas alındığı filmin senaristliğini Fatih Özcan ve Şeyda Delibaşı, yapımcılığını Macmedya, yönetmenliğini ise Hakan Kurşun ele alıyor.

Beyazperde'de gişe rekorları kıracağı tahmin edilen Yuvaya Dönüş filmi öncelik olarak Japonya'da vizyona girecek. Başrollerde Burhan Öcal ve Megumi Masaki göreceğimiz bu film 30 Nisan 2019'da gösterime girerken daha sonra Türkiye'de gösterime gireceği biliniyor.

Ünlü oyuncu Furkan Palalı, "Çekimlerimiz Kapadokya’da devam ediyor. Harika bir ekiple çalışıyoruz. Yuvaya Dönüş; aşk, dram, aksiyon yer yer de komedinin iç içe geçtiği bir senaryoya sahip. Zaten film tamamen gerçek bir hikâyeden alıntı. İçinde duygu dolu anlar yaşatan bir baba-kız hikâyesiyle birlikte aşk var.Benim için çok albenisi olan bir film haline geldi diyebilirim. Geçtiğimiz süreçte film projeleri geldi; ama Yuvaya Dönüş tam anlamıyla ‘budur’ dediğim ve içinde olmak istediğim bir işti" sözleriyle duygularını ifade etti.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar