Başsavcılık Deniz Çakır hakkında soruşturma başlattı

06 Ocak 2019, 09:12
Başsavcılık Deniz Çakır hakkında soruşturma başlattı

Ünlü oyuncu Deniz Çakır geçtiğimiz akşam bir mekandan çıkarken başörtülülere hakaret ettiği iddialarından sonra sosyal medya hesabında şaşırtan bir paylaşım yaptı. Ancak başörtülü kızların şikayeti üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı.

Deniz Çakır'ın bir mekanda gördüğü 6 başörtülü kadına "Burası Arabistan mı? Ne geziyorsunuz burada!" dediği ve mekandan kovulduğu iddia edilmişti.

Yaşanan bu olay hem sosyal medya hem de gazete manşetlerinde oldukça konuşuldu ve tepki aldı.  Büyük tepkiler alan Deniz Çakır, herhangi bir açıklama yapmayarak sessizliğini korusa da farklı alanlardan tepkileri geri çevirmenin yolunu arıyor.

Fan sayfalarından başörtülülerle çektirdiği selfieleri paylaştıran Deniz Çakır, "Başörtülü dostu" imajı çizmeye çalışıyor, yaşananların doğru olmadığını yazdırıyor.

Deniz Çakır daha önce de iddiaların gerçekleri yansıtmadığını menejerine açıklattırmıştı.

İŞTE DENİZ ÇAKIR'IN O PAYLAŞIMI;

Ancak hakarete uğrayan başörtülü kızlar Çakır hakkında şikayette bulundu. bunun üzerine İstanbul Başsavcılığının Deniz Çakır hakkında soruşturma başlatığı öğrenildi.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
23 Yorum Var
 • Osmanli 10 ay önce Şikayet Et
  Ahlaksız zavallı
  Cevapla
 • adil 10 ay önce Şikayet Et
  Turkiye de kapanma iki türden oluyor biri islama uygun birde kapalı gibi görünenler benim ailemde kapalı ama islama uygun.
  Cevapla
 • Yusuf 10 ay önce Şikayet Et
  Terbiyesiz
  Cevapla
 • ayhan 10 ay önce Şikayet Et
  Yarabbi şükür.Nefret suçu yasalarda var,o yasaya istinaden ceza verilsin yeter.Rezillerin ıslahı dille olmaz ceza onların anlayacağı dildir.
  Cevapla
 • Talat Dinçer 10 ay önce Şikayet Et
  Ahlaksız
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun