Ünlü oyuncu Beyza Şekerci'den yeni annelere çağrı!

11 Ocak 2019, 12:10
Ünlü oyuncu Beyza Şekerci'den yeni annelere çağrı!

Ünlü oyuncu Beyza Şekerci oyuncu eşi Engin Hepileri ve bebeği ile kış tatili için gittikleri yerde çekildiği aile pozunu sosyal medyada paylaşınca takipçilerinden ünlü çifte gelen olumsuz tepkilere Beyza Şekerci'den yanıt geldi. İşte, haberin ayrıntıları.

Ünlü oyuncu Beyza Şekerci ve oyuncu eşi Engin Hepileri ile kış tatili için gittikleri yerde bebekleri ile birlikte çekildiği pozu sosyal medya paylaşmaları sonucu takipçilerden olumsuz tepki aldı.

beyza şekerci ve engin hepileri

Ünlü oyuncu Beyza Şekerci'nin olumsuz eleştirilere  “Bu fotoğrafın hikayede harcanmasına gönlüm razı gelmedi… Can'ı bu fotoğrafta görüp soğuk endişesiyle panikleyen mesajları okudukça gülümsüyoruz. Toplum olarak bebeklerin birçok şeyi yapmaması, yeni doğurmuş kadının evine kapanması, anne babanın her şeyden uzunca bir süre uzak kalması üzerine geçmişten bu güne gelmiş kalıplarımız var. Kimine göre doğrudur saygı duyarım ama biz böyle yaşamıyoruz. İstanbul’da girip çıkılan bir sürü havasız kalabalık ortamda olmaktan çok daha sağlıklı, bol oksijenli bir yerdeyiz. Güzelce giydirip, keyifle ve gönül rahatlığıyla da kısa süreli temiz hava almaya çıkarttık Can'ı. Her şey kontrol altında, yani demek istediğim Can bizim hayatımıza dahil oldu, biz de onun hayatına… Bizden tavsiye, daha kıymetli bir şey yok çok şükür" sözleriyle açıklık getirdi.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar