Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu ile ilgili önemli açıklama!

11 Şubat 2019, 07:58
Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu ile ilgili önemli açıklama!

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz gün yoğun bakımdan çıkarak normal odaya alınmıştı. Doktor kardeşi Yeşim Erbil, ünlü şovmenin sağlık durumu hakkında son bilgileri verdi.

Evinin banyosunda düşmesi sonucu hastaneye kaldırılan ve 16 yıldır mücadele ettiği 'Kaçış Sendromu' hastalığının nüksetmesiyle uzun süre yoğun bakımda kalan ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil'in kız kardeşi Yeşim Erbil'den, sunucunun sağlık durumuyla ilgili açıklama geldi.

Mehmet Erbil'in kardeşi Yeşim Erbil, "Bu adamın sahibi kim?" başlığı ile sosyal medyadan bir açıklama yayınlayarak, "Abimden söz ediyorum. Ailesinin yanı sıra belki de en çok sahiplenen sizlersiniz… 'sevenleri, izleyicileri SİZLER… Benim katılmadığım doğum günü kutlamasında 'Fenerbahçe' canlı yayını ile ilk kez sesini duydunuz ve çok sevindiniz. Ben de bugün uğradım ve onun da çok sevindiğini gördüm. İyileşeceğine inanan daha moralli ve çevresi ile çok daha ilgili olduğunu paylaşabilirim sizlerle. Şimdi bu süreci özetlemek istiyorum…" ifadelerini kullandı.

İŞTE YEŞİM ERBİL'İN AÇIKLAMALARI:

yeşim erbil açıklaması

yeşim erbil açıklaması

yeşim erbil açıklaması

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar