Fulya Zenginer: Kötü şaka kraliçesiyim ama bu sefer yalan değil!

11 Şubat 2019, 15:11
Fulya Zenginer: Kötü şaka kraliçesiyim ama bu sefer yalan değil!

Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Fulya Zenginer'in oyuncu Kuntay Tarık Evren ile evlilik açıklamasına dair ayrıntılar için haberin içeriğine göz atınız.

Ünlü oyuncu Fulya Zenginer'in oyuncu Kuntay Tarık Evren'den aldığı sürpriz evlilik teklifi gündeme bomba gibi düştü. 29 yaşındaki oyuncu Fulya Zenginer, evlenme teklifine evet diyerek parmağına taktığı yüzüğü takipçileriyle sosyal medya üzerinden paylaştı.

Fulya Zenginer haberleri

Zenginer, tatil için Milanoya gittikleri sırada gerçekleşen evlilik teklifi için ,"Tamam bu sefer gerçek. 2017 yılında yani 27 yaşındayken asla ciddi duramayan tam bir kötü şaka kraliçesiydim, ikinci fotoğraftaki trollemeyi de o zaman yapmıştım eski takipçilerim bilir. Ve şimdiye gelecek olursam; aslında çok önce evlilik kararı almıştık ve ben onu teklif sanıyordum"

Fulya Zenginer Kuntay Tarık Evren

Paylaştığı karenin şaka olmadığını açıklayan Zenginer, "Ama hayatımın aşkı bey ben hariç herkesin bildiği bir sürpriz hazırlamış ve sonunda ‘evet dedim’ ortaya çıktı. Darısı başınıza, daha güzelleri sizin olsun sevenler sevdiklerine kavuşsun" sözleriyle takipçilerine not düştü.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • Ömer 6 ay önce Şikayet Et
    Edep edep
    Cevapla