Reynmen "Derdim Olsun" şarkısını sildi! Yeniden yükledi

21 Şubat 2019, 08:58
Reynmen "Derdim Olsun" şarkısını sildi! Yeniden yükledi

Sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş 200 milyon izlenen "Derdim Olsun" şarkısını Youtube kanalından kaldırdı. Aktaş bu haberi sosyal medya hesabından duyurdu. Daha sonra ise şarkıyı arşivlediğini ve yeniden aktif ettiğini söyledi.

Son günlerde magazin gündeminden düşmeyen Reynmen lakaplı Yusuf Aktaş, "Derdim Olsun" şarkısını sildi. Sosyal medya hesabından sildiğini "Yok bottan silindi, yok ondan bundan silindi... Gayet de ben kaldırdım. 200 milyonluk parçam da olmayı versin. Hayatıma mal oldu, derdim oldu. İstemiyorum! Bugün bu şarkıyla gelmedim buraya, yarın da o şarkıyla var olmayız. Hadi bakayım" ifadelerini kullanarak açıkladı.

yusuf aktaş

Günün ilerleyen saatlerinde ise ünlü fenomen yine sosyal medyasında, şarkıyı yeniden aktife aldığını günlük tıklanma kaybettiğini ama şarkının böylece bot bir izlenme olup olmadığını gösterdiğini anlattı.

Reynmen ınstagram

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
4 Yorum Var
 • uCube 8 ay önce Şikayet Et
  Yalan konuşuyor... Ben kaldırdım filan falan ayakları. Silmiş olsa o izlenmeler nasıl geliyor? Şarkıdan dolayı olan bir sorun vardı, gizliye aldı şarkıyı. :)))
  Cevapla
 • aek 8 ay önce Şikayet Et
  yazık günah hacı bunlara takılan bebelere. hayatlarının her şeyi oluyorlar. kız çocuklara dikkat etmek lazım
  Cevapla
 • canan06 8 ay önce Şikayet Et
  şarkı ziyadesi ile şirk ifade eden sözcüklerle dolu. Allah ıslah etsin. vebali büyük bu arkadaşın. körpecik gençlerin dilinde bu menhus ifadeler kol geziyor. sebep olan yapan gibidir sırrı var !
  Cevapla
 • yakup 8 ay önce Şikayet Et
  bari şirk olan sözlerinide çıkarsaydın
  Cevapla