Yıldız Tilbe'den Ayasofya paylaşımı!

16 Mart 2019, 09:46
Yıldız Tilbe'den Ayasofya paylaşımı!

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, Yeni Zelanda'daki iki ayrı camiye yönelik yapılan saldırılara çok sert bir şekilde tepki göstererek, Ayasofyanın ibadete açılması için tweetler attı.

Halkın en sevilen ve usta şarkıcılarından biri olan Yıldız Tilbe, geçtiğimiz gün Ayasofyanın ibadeti açılması için Twitter hesabından paylaşımda bulundu.

Özü sözü bir olup, dobra konuşan şarkıcı Yıldız Tibe, Yeni Zelanda'daki camilere karşı düzenlenen hain saldırıda şehit olan Müslüman kardeşlerimiz için rahmet diledi ve Ayasofyanın ibadete açılmasının önünde hiçbir engelin bulunmadığına dikkat çekti. İşte ünlü şarkıcının o tweetleri:

yıldız tilbe

YENİ ZELANDA'DAKİ CAMİ KATLİAMINA SESSİZ KALMAYAN ÜNLÜLERİN PAYLAŞIMLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
28 Yorum Var
 • ottomans 2 ay önce Şikayet Et
  Gercek bir sanatci gercek bir turk kadini sahsende tanirim cogu insanlardan bin kat daha mert ve harbidir acik ve net ifade ediyorum.
  Cevapla
 • Şahin 2 ay önce Şikayet Et
  Bu Yıldız çok kaliteli sağlam itikadlı da, ne yazık bu şöhret zehrini bilip-bilmeden içip zehirlendiler.. bir duruşu var kadının vallaha çoğu hocadan da asil bir duruş.. hasseten dikkat etmişimdir Müslümanlığı ilgilendiren böylesi konularda hiç kıvırmadan karşısında dik durup tepki veren, bazen bir şeriatçı kadar sağlam bir duruşu var..
  Cevapla
 • Konya ..42 2 ay önce Şikayet Et
  2023 yılında açılacak diye düşünüyorum.
  Cevapla
 • Erdinç Solak 2 ay önce Şikayet Et
  Ayasofya Camiyi,ALLAHIN izniyle derhal ibadete açlLmaLldlr.Başkanlmlza Duyurulur.Beyler Bayanlar,Kardeşlerim,sözüm Tüm T.C.Müslüman Kardeşlerime,problem nedir,neden ibadete açamlyoruz Ayasofia Camiyi.Korkumuz nedir,Benim Şahsen Tek Korkum Var,ALLAHTAN.Başkanlm tekrar soruyorun,neden ibadete açamlyoruz Ayasofia Camlyi.
  Cevapla
 • Mehmet 2 ay önce Şikayet Et
  Kimseden izin alınmadan ağız Ayasofya cami olarak ibadete açılsin artık.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun