Popstar Türkiye yarışmacıları şimdi nerede ve ne yapıyorlar?

12 Haziran 2019, 09:52
Popstar Türkiye yarışmacıları şimdi nerede ve ne yapıyorlar?

Popstar, BBG, Akademi Türkiye gibi yarışmalar hem yayınlandıkları döneme damgasını vurdular hem de hayatımıza sayısız isim kattılar. Kimileri ilerledi ve profesyonelleşti kimisiyse unutulup gitti. Sizler için Popstar, BBG, Akademi Türkiye gibi yarışmalarla hayatımıza giren bu isimleri ve şimdiki hallerini araştırdık. İşte Popstar, BBG, Akademi Türkiye gibi yarışmalarla ünlenen isimlerin şimdiki halleri ve hayatları!

Yayınlandıkları akşam ekran başına koştuğumuz, sevdiğimiz yarışmacı kazansın diye smslerimizi bitirdiğimiz yarışma platformlarıydı onlar. İçlerinde öyle yarışmacılar vardı ki, kimileri hayatımızdan hiç çıkmadı kimileriyse unutulup gittiler. Peki Popstar, BBG, Akademi Türkiye gibi yarışmalarla hayatımıza giren bu isimler, şimdi nerede ve ne yapıyorlar? Sizler için Popstar, BBG, Akademi Türkiye gibi yarışmalarla hayatımıza giren bu isimleri ve şimdiki hallerini araştırdık. İşte Popstar, BBG, Akademi Türkiye gibi yarışmalarla ünlenen isimlerin şimdiki halleri ve hayatları!

POPSTAR ABİDİN

Abidin

Megastar Tarkan'a olan benzerliğiyle, yarışmaya damgasını vuran Abidin, yarışmaya damgasını vurmuştu. Albüm çalışmalarını sürdüren Abidin, bir zaman sonra unutulup giden isimlerden olmuştu.

POPSTAR AYDAN

Aydan

Son olarak 2. Sayfa adlı magazin programında görülen Popstar Aydan, Rüyalarda Buluşuruz, Tatlı Hayat ve Elveda Derken dizilerinde rol almıştı. Başta Selami Şahin olmak üzere birçok isimden de müzik konusunda destek gördü.

BARIŞ AKARSU

Barış Akarsu

Akademi Türkiye yarışmasıyla hayatımıza giren, tarzıyla Barış Manço ve Cenk Karaca'yı andıran Akarsu, herkesin çok sevdiği ve ölümüyle yasa boğulduğu bir isimdi. Yalancı Yarim dizisinde de başrol oynayan Akarsu, 27 yaşındayken geçirdiği bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetmişti.

POPSTAR BARIŞ

Barış

Yarışmada oldukça popüler olan Barış, elde ettiği şöhretin ardından İz isimli bir albüm çıkarmış fakat beklediği ilgiyi görememişti. Barış şimdilerde bir mekanda sahne almaya devam ediyor.

BAYHAN

Bayhan

Hikayesi, söylediği şarkılar ve Deniz Seki ile yaşadığı polemikle ülke gündemine yerleşen, ilerleyen dönemlerde oyunculuğa da adım atan Bayhan, bir dönem izdivaç programında da yer almıştı.

ÖZGÜR ÇEVİK

Özgür Çevik

Akademi Türkiye yarışmasıyla ünlenen Çevik, bir süre müzik yaptıktan sonra Yabancı Damat dizisiyle oyunculuğa başladı ve bu alanda ilerleyip profesyonelleşti. Çevik son olarak Kırgın Çiçekler dizisinde rol aldı.

 

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar