Kerem Bursin başarısıyla tarihe geçti! 'İlk Türk marka yüzü'

22 Nisan 2019, 08:26
Kerem Bursin başarısıyla tarihe geçti! 'İlk Türk marka yüzü'

Ünlü oyuncu Kerem Bursin, dünyanın önde gelen giyim markalarından H&M'nin ilk Türk marka yüzü olma başarısına ulaştı. Kerem Bursin, H&M markasının 2019 Erkek Yaz koleksiyonun marka yüzü olarak 22 Nisan'dan itibaren İsveç markası H&M mağazalarının reklam çalışmalarında yer alacak.

Güneşi Beklerken dizisiyle üne kavuşan, geçtiğimiz dönemlerde Mavi markasının yüzü olan oyuncu Kerem Bursin, H&M markasının ilk Türk marka yüzü olarak tarihe geçti. 22 Nisan'da yayınlanmaya başlayacak olan reklam filmlerinde Bursin, H&M markasının 2019 Erkek Yaz koleksiyonunu tanıtacak.

Ünlü oyuncu duygularını; 'H&M'le bir araya gelmek benim için hayalden öte bir şeydi. Markayı zaten hepimiz biliyoruz, ama H&M'in marka olarak gerçekleştirdikleri, öncü yaklaşımlarını öğrendikten sonra markadan daha da etkilendim. Bir moda markası ama en önemlisi sorumluluk alan bir marka ki bence şu an yaşadığımız dünyada bu çok önemli. Bütün bunlarla beraber beni en çok etkileyen şey, ise; markanın tüm çalışanlarının yüzde 74'ünün kadın olması! Ve bence bu nedenle H&M'in dünya çapında marka olması tesadüf değil.' sözleriyle belirtti.

Kerem Bursin

Bursin, son olarak Muhteşem İkili adlı bir dizide oynamıştı. Dizi, reytinglerde istediğini elde edememişti.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
1 Yorum Var
  • fatoş 5 ay önce Şikayet Et
    Bir yanlışlık yaptınız herhalde Kerem Bürsin Güneş'in Kızları dizisinde değil Güneş'i Beklerken dizisinde oynamıştır. Yazınızın güzelliği bozulmasın diye ekledim. İyi günler. :')
    Cevapla