Nusret Gökçe, 1,8 milyon TL'ye araba aldı

04 Haziran 2019, 12:39
Nusret Gökçe, 1,8 milyon TL'ye araba aldı

Sosyal medyanın ünlü et restoran zincirinin sahibi Nusret Gökçe, kendisini ödüllendirerek 1,8 milyon TL değerinde bir araba aldı.

İş hayatındaki başarısı kadar, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da konuşulan ve ünü Türkiye sınırlarını aşan Nusret Gökçe son olarak kendine son model bir araba aldı. Son zamanlarda yaptığı yatırımlarla adından söz ettiren Gökçe,  AUDI'nin en lüks otomobillerinden biri olan A8L satın aldı. Ünlü işletmecinin yeni arabasının değeri ise yaklaşık 1,8 milyon TL. Lüks aracın bilinen özelliklerinden biri de masaj özelliğini olması. 

nusretin arabası

Gökçe, geçtiğimiz hafta düzenlenen Cannes Film Festivali'ne davet edildi ve kırmızı halıda meşhur tuz serpme hareketini yaparak poz verdi.

nusret gökçe

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
16 Yorum Var
 • yağız gökay 5 ay önce Şikayet Et
  kıskanmayın,alkışlayın,takdir edin...
  Cevapla
 • kapak olsun 5 ay önce Şikayet Et
  cem yılmaz gibi bu ülkenin kaymağını yiyip de uluslarası arenada kimsenin tanımadığı birisi değil. bir kasaptan utansınlar...
  Cevapla
 • paslanmaz 6 ay önce Şikayet Et
  o para verilirmi kac ton et satacan gece gunduz calisip o aracin parasini cikartacaksin biraz hesabini bil
  Cevapla
 • Dua 6 ay önce Şikayet Et
  Bu adamı görünce moralim bozuluyor Sizce neden?
  Cevapla
 • Ayşegül 6 ay önce Şikayet Et
  Nusret in nerden geldiğini biliyoruz kocaeli büyükşehir sloganıdır çalışınca oluyor Allah yürü ya kulum diyor bazılarına demekki . Nusret bir o kadar da dağıtan biri Allah çok versin
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun