Yeşilçam sanatçısı Enis Fosforoğlu kalp krizi geçirdi!

13 Haziran 2019, 14:16
Yeşilçam sanatçısı Enis Fosforoğlu kalp krizi geçirdi!

Yeşilçam dizilerine imza atmış bir çok filmde yer alan 71 yaşındaki tiyatro sanatçısı Enis Fosforoğlu, bayramın son günü ikamet ettiği Büyükada’da kalp krizi geçirdi. İşte, ünlü sanatçının sevenlerini sarsan haberin detayları...

Büyükada'da yaşayan ünlü tiyatro sanatçısı Enis Fosforoğlu, bir çok Yeşilçam filmlerinde yer almasının yanı sıra son zamanlarda tiyatro oyunlarına devam ediyordu. Bayramın son günü kalp krizi geçirmesi nedeniyle adadan ivedilikle öncelik olarak Toprak Hastanesi'ne sonrasında yoğun bakıma alınmak için Koşuyolu Kalp Hastanesi'ne götürülen Fosforoğlu'nun sağlık durumunun kritik olduğunu söyleniyor.

Enis Fosforoğlu

Sabah yoğun bakıma alındıktan sonra Fosforoğlu'nun ailesinin isteği üzerine Memorial Hastanesi'ne nakli yapıldı. Sağlık durumunun stabil olduğu söyleniyor. Sanatçının yoğun bakım savaşı verirken oğlu Eren'in bir kızı olduğu haberini sanatçının kızı Seren Fosforoğlu iletirken, "Her şeyi bir arada yaşadığımız zor günler. Evlat olarak elimizden geleni yapmaya çalıştığımız zor günlerde gelen bu mucize için çok heyecanlıyım” sözleriyle duygularını dile getirdi.

Enis Fosforoğlu son dakika

İstanbul doğumlu Enis Fosforoğlu, Yeşilçam filmlerinde genellikle kötü karakterlerde yer almasının yanı sıra son zamanlarda oynadığı tiyatro eserlerine ayrı bir renk kazandırmıştır.

Enis Fosforoğlu kalp krizi geçirdi

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar