İbrahim Çelikkol ve Mihre Çelikkol çiftinin oğlu Ali dünyaya geldi!

06 Aralık 2019, 12:29
İbrahim Çelikkol ve Mihre Çelikkol çiftinin oğlu Ali dünyaya geldi!

Mihre Çelikkol'un doğum haberi sosyal medyanın gündemine ses getirdi. Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol'un oğlunun siması ve k ime benzediği şimdiden merak konusu oldu.

İbrahim- Mihre Çelikkol çifti, doğum öncesi oğullarının isminin Ali olacağını sosyal medya aracılığı ile duyurmuştu. Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol'un heyecanlı bekleyişi hayranları tarafından çok sempatik karşılanmıştı. Sonunda Çelikkol'un oğlu Ali'ye kavuşma haberi, Çelikkol ailesi dahil tüm sevenlerini mutlu etti.

İbrahim Çelikkol'un oğlu Ali dünyaya geldi

Çiftin oğlunun 3 kilo 435 gr ağırlığında ve 51 cm boyunda olduğu öğrenildi.

İBRAHİM ÇELİKKOL OĞLU ALİ İÇİN ALIŞVERİŞTE!

Ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol, geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda bir avmde objektiflere takıldı. Yakında doğumun gerçekleşeceği sinyallerini veren Çelikkol, oğlu için hazırlıkların yapıldığını heyecan içerisinde dile getirdi. Çelikkol'un salaş tarzı gözlerden kaçmadı. 

İbrahim Çelikkol

İbrahim Çelikkol, “Oğlumuz için son hazırlıkları tamamlamaya geldim. Heyecan içinde bekliyoruz” şeklinde magazincilere açıklama yaptı.

İbrahim Çelikkol

Çelikkol, oğluna Ali ismini vereceğini hayranları ile paylaşmayı da ihmal etmedi.

DİĞER HABERLERİ;

Hamile eşi Mihre Mutlu’nun hamilelik sürecinde yanında olmayı isteyen oyuncu İbrahim Çelikkol, bir yandan da yeni sezon için gelen teklifleri değerlendirirken bir yandan da hamile olan eşinin isteklerini yerine getiriyor. En son ‘Muhteşem İkili’ dizisiyle tanınan, Çelikkol, senaryo okuma sürecini evinde devam ettiriyor. Altı farklı proje okuyan oyuncu, içlerinden birini beğenirse izleyiciyle buluşmayı planlıyor.

İbrahim Çelikkol haberleri

İzmitli oyuncu İbrahim Çelikkol, Türk dizi ve sinema oyunculuğunun yanı sıra profesyonel modellik yaptı. 2017 yılında Mihre Mutlu ile dünya evine girdi.

İbrahim Çelikkol ve Mihre Mutlu

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ 

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar