Acun Ilıcalı'dan çok konuşulacak açıklamalar

12 Temmuz 2019, 08:03
Acun Ilıcalı'dan çok konuşulacak açıklamalar

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı katıldığı bir programda hayatıyla ilgili merak edilenleri anlattı.

7 ülkede program yaptıklarını söyleyen Ilıcalı, "Format ihraç ediyoruz. Romanya ve Kolombiya'da da başarılı sezonlar geçirdik." dedi. Acun Medya olarak yurtdışında, Türkiye'de kazandıklarının 5 katı daha fazla para kazandıklarını açıklayan Ilıcalı, şöyle devam etti: "Türkiye'de olağanüstü mutluyum. Asla yurtdışına yerleşme niyetim yok. Ben sokakta yaşayan biriyim." Almanya pazarına da girmeyi planladıklarını ve görüşme gerçekleştirdiklerini söyleyen Ilıcalı, dünya çapında 2 bin kişiyi istihdam ettiğini açıkladı.

"70 MİLYON DOLAR BİRİKİMİM BIRAKIN DA OLSUN"

Acun Ilıcalı'nın açıklamalarından satır başları şu şekildi:

"Ben TV8'i zamanında 70 milyon dolara aldım. Önemli bir yatırımlı. Kanalı aldığımda ortalaması 1 share'di.70 milyon doları nasıl kazandığımı merak ediyorsan, 10 yıl birinci oldum. Bırakın da o kadar birikimim olsun. 70 milyon doların bir kısmını kredi, bir kısmını nakit verdim.

acun ılıcalı

"100 MİLYON ALACAĞI VARDI"

"Show TV'den 100 milyon alacağım vardı. 4 sene bana parayı ödeyemediler. Benim bankalara 50 milyon borcum vardı. Show Tv'den 100 milyon alacağım vardı. Show Tv batsaydı, 7 senede 700 kere birinci olup, -50 milyonla ortada kalacaktım. Sonra TMSF el koydu. Zerre gerilim yaşadıysam Acun değilim. Allah beni böyle yaratmış galiba. 'Onu satarız, bunu koyarız, borcu kapatırız, yeniden işimize devam ederiz' dedim."

bensu soral haberleri

"BU SEZON PARA KAZANAMADIK"

Biz bir tek bu sezon para kazanamadık. Onun dışında her yıl paramızı kazandık. Sektör daraldı. Ben karamsar değilim. Televizyon güzel bir araç. Her evde bulunması gereken bir araç. Ben bir şey yaptığımda insanlar beğensin istiyorum. Ben insanları düşüncelerine göre hiç ayırmadım beynimde. Karşımdaki insan düzgün mü, dürüst mü, bana değer veriyor mu, karşısındakine değer veriyor mu? buna bakarım. Ben bunu karşısındakine hissettiren biriyim. İnsanlar da bunu alıyorlar. Sektör küçüldü. Şu anda reklam sektörü yüzde 25 küçüldü. Kuşaklar boşaldı. Ama karamsar değilim. Televizyon güzel bir araç. İnsanlarımız seviyor. Türkiye bizim için Meksika ya da Amerika'ya göre karlı bir pazar olmasa da, Türkiye'de program yapmanın zevki var. Birileri yaptığımız programları beğensin istiyoruz."

acun ılıcalı haberleri

3 TANE SÜRAT TEKNEM VAR!

Şort-terlik alışmışım pantolon giydiğimde daralıyorum. Gömlek facia. Ceketi söylemiyorum bile. Ceket zırh! Ceket giydiğim zaman içinde ölüyorum. Çorap yıkamadan geldiği zaman küçülüyor, esnekliği gidiyor. Rahat edemiyorum. Atıyorum. Ben çorap giymiyorum zaten. 500 tane tişörtüm vardır. Terlik 30-40 tanedir. Benim tişörtlerle, terlikleri toplasan bir kadın çantası yapar. Uçağım var. Amerika'da, Dominik'te ve Türkiye'de 3 tane sürat teknem var. 12 tane motorum var. 2 tane yatım var. Ben bir şeyden zevk aldığım için bir şey alan biriyim. Sürat teknesinin üzerinde 20-25 saat durabilirsin. Biz geçen yıl 100 saat durmuşuz. Dün Bodrum'dan Çeşme'ye geldim. 50 dk sürdü. 140 mile çıktık. Deniz yumuşadı bir an. Yaşayan bilir o anı. Sürate karşı bir zevkim var. Denizde çok kazam yok. Çeşme'de evim var. 8 odası var. Tek amacım 8 odayı doldurmak. Ev ne kadar dolarsa, ne kadar misafir gelirse o kadar mutlu oluyorum. Sabah evden insanlar fışkırsın istiyorum. Kalabalık seviyorum."

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
12 Yorum Var
 • yağız gökay 3 ay önce Şikayet Et
  helal olsun,hakkındır,sen bu ülkede vergi rekortmeni oldun,bu ülkeye kuruş faydası olmayanlar hiç konuşmasın
  Cevapla
 • yunus 3 ay önce Şikayet Et
  Acun ile bizzat tanışanlardan biriyim tanışmadan önce çok önyargılarım vardı fakat tanıştıktan sonra ondaki o pozitif enerji daha ilk merhabalaşmanız'da size geçiyor inanılmaz pozitif bir enerjisi var.Akrabalarınızdan aldığınız samimiyeti size veriyor.Çalışanları'da öyle keza tv8,5 spikeri Furkan da semtimizin çocuğu o da öyle.Galiba Acun kendisi gibi insanları seçip kendinde gördüğünü başkalarında görüp ekibine alıyor sanırım.T-shirt deyince ben bile saydım 30 tane var sırf yazlık.Acun gibi faal birinin 500 adet olması ve sadece t-shırt giymesini hesaba katarsak gayet normaldir.
  Cevapla
 • fatih 3 ay önce Şikayet Et
  Arkadaş herkes neden bu adamın üstüne gidiyor bu kadar.Zengin olmasına rağmen gayet doğal biri üstelik şımarık değil herhangi bir kibir de yok.Evlendiği kişilerden de bize ne siz olsanız gidip kiminle evleneceksiniz....
  Cevapla
 • Dolapdereli Sabri 3 ay önce Şikayet Et
  Zenginin malı züğürdün klavyesini yormuş.
  Cevapla
 • onun arabası var 3 ay önce Şikayet Et
  "ama malesef ruhu yok" demişti mustafa sandal. ahamda bu
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun