Fahriye Evcen'den anneliği anlatan muhteşem paylaşım! Evcen yine gündemden düşmedi...

18 Eylül 2019, 09:11
Fahriye Evcen'den anneliği anlatan muhteşem paylaşım! Evcen yine gündemden düşmedi...

Tatil dönüşünde havalimanında görüntülenen Fahriye Evcen'in kilolarını vermemesi magazin gündemine düştü. Birçok ünlü isimden Evcen'e destek mesajları geldi. Son olarak da eşi Burak Özçivit her hali ile güzel olduğunu vurguladı. Mekan çıkışı görüntülenen Neslihan Atagül'e Evcen'in kiloları soruldu. Atagül, aralarının soğuk olduğu Evcen'e tam destek verici bir açıklamada bulundu. Evcen ise sosyal medya hesabından yeni paylaşımlarda bulundu. Evcen fanlarının photoshopladığı fotoğraf ise...

Doğum sonrası kilolu görünümüyle gereksiz birçok eleştiri alan Fahriye Evcen, hayranlarının Karan merakı ile gündemden yine düşmüyor. Fahriye Evcen fanlarından birisinin photoshopla yaptığı Karan Özçivit fotoğrafını gerçek zannedenler olduğu gibi shopla yapıldığı çok belli şeklinde yorumlarda geldi. İşte Fahriye Evcen ve oğlu Karan Özçivit'in gerçek zannedilecek kadar inandırıcı o fotoğrafı...

Fahriye Evcen ile karan Özçivit'in photoshoplu fotoğrafı

Kısa zamanda Twitter hesabında tt listesinin üst sıralarına yerleşen güzel oyuncu Fahriye Evcen'in eşi Burak Özçivit, eşi hakkında yapılan çirkin konuya sosyal medya hesaplarından hakim oldu. Bir yakınına “Fahriye her haliyle o kadar güzel ki, ona olan aşkım her gün artıyor.” demişti. Cihangir'de görüntülenen yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, mekan çıkışında gazetecilerin kilo eleştirilerini hatırlatmalarının üzerine “Fahriye çok iyi bir anne. O her haliyle çok güzel” dedi. 8.6 milyon takipçili Evcen’e yurt içi ve yurt dışından hayranları da “Yanındayız” desteklerini vermeye devam ediyor.

FAHRİYE EVCENDEN DUYGU DOLU HUZUR PAYLAŞIMI...

Güzel oyuncu Fahriye Evcen aktif olarak kullandığı Instagram hesabında yayınladığı gönderilerle takipçilerini mest etmeye devam ediyor. Anne olmanın en güzel karesini özetleyen Evcen, yaşadığı huzuru hesabının story bölümünde 2 cümle ile yansıttı. İşte anneliğin tadını çıkaran Evcen'den duygusal paylaşım...

Fahriye evcenden huzur paylaşımı

NESLİHAN ATAGÜL'DEN EVCEN'E TAM DESTEK!

Önceki akşam bir mekan çıkışı görüntülenen oyuncu Neslihan Atagül, Kara Sevda dizisindeki başrol arkadaşı olan Burak Özçivit ve eşi Kadir Doğulu'nun görüşmemesi nedeniyle Fahriye Evcen'le araları açılmıştı. Oysaki ikili uzun yıllar Yaprak Dökümü adlı dizide beraber oynamıştı. Doğum kilolarını vermemesi üzerine ağır eleştiriler alan Evcen'e birçok ünlü isim destek vermişti. Atagül'de sessizliğini bozdu "Arkadaşlar hayat bu. Bunlar normal şeyler. İnsanların üzerine bu kadar gitmeye gerek yok" sözleri ile Evcen'e destek verdi. Daha sonra da oğulları Karan'ı kucaklarına alan çifte "Allah mutlu mesut etsin. Sağlıklı, neşeli ve uzun ömürleri olsun" temennisinde bulundu.

NESLİHAN ATAGÜL

NELER OLMUŞTU?

Günlerdir magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen'den Karan ile yeni paylaşım geldi. Fahriye Evcen Instagram hesabında yayınladığı gönderiye "Beni ararsanız bulutların üzerindeyim..." notunu düşerek, anne olmanın vermiş olduğu hissi ifade etti. Oğlu Karan'ın dünyaya gelmesiyle mutlu aile hayatını sürdürmeye devam eden Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, oğullarının yüzünü göstermeden paylaşım yapmaya devam ediyor.

SON GÜNLERDE NELER OLDU?

İki günlük Bodrum tatili dönüşünde havalimanında görüntülenen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, bebekleri Karan'ın yüzü görünmesin diye panikledi. Bebek arabasının yüzünü kapatan çift, daha sonra çıkışa yaklaştı. Muhabirlerin "Bebeğin yüzünü neden sakladınız? sorusunu yanıtlayan çift "Çok görünsün nazara gelsin istemiyoruz" dedi.
"Geçtiğimiz  günlerde bebeğinizin yüzü görüntülendi tepkiniz ne oldu?" sorusuna ise, Özçivit "Şaşırdık. İki günlük tatile gittik beklemiyorduk" şeklinde konuştu. Ayrıca Evcen'in hamileliği boyunca aldığı kiloları vermemesi de dikkatlerden kaçmadı.

ÜNLÜLER DE EVCENİN ARKASINDA ! PELİN AKİL: ''EN FAZLA KİLOMDAYIM''

Instagram hesabının storysinde bebeğini paylaşan Pelin Akil, Fahriye Evcen'in kilolarını dert edinen kesime yönelik, "Emzirdiğim süre boyunca lohusayım ben! Sütüm iyi olsun diye canımın çektiğini hem de fazlasıyla yemekten kendimi hiç alıkoymuyorum. Tüm yaşamım boyunca olduğum en fazla kilomdayım ama kendimi de hiç bu kadar sevmemiştim. Anne olmak çok güzel. Her kadın güzel. Fahriye Evcen de çok çok güzel" ifadelerini kullandı.

Pelin Akil

 

OYUNCU VİLDAN ATASEVER'DEN KİLO DESTEĞİ!

Doğum sonrası fit görünümleri ile hızlıca eski hallerine dönen ünlülerin aksine kilolu bir şekilde görüntülenen Fahriye Evcen için sosyal medyada kilosu hakkında bazı yorumlarda bulunuldu. Oyuncu Vildan Atasever ise Instagram hesabından arkadaşı Evcen'i destekleyerek ''Sen her halinle güzelsin. Her şeyden önemlisi Karan bebeğin biricik annesisin...'' dedi ve kilonun bir anne olarak ona ne kadar çok yakıştığını ifade etti.

BENGÜ: ''KİLOMU DERT ETMİYORUM...''

bengüden Evcen'e destek

Doğum sonrasında kilolarından kurtulamayan Fahriye Evcen için 5 Ağustos'ta kızı Zeynebi dünyaya getiren Bengü,

"Ben de yeni doğum yaptım... Lohusayım... Emziriyorum... Benim de ellerim, ayaklarım, yüzüm ödemden şiş... İyi besleniyorum, asla kilomu dert etmeden bizim için sağlıklı olan ve süt arttıran ne varsa yiyorum..." diyerek Fahriye Evcen'in yanında olduğunu belirtti.

TIKLA OKU: ÜNLÜLER BU DİYETİN PEŞİNDE! TIĞ GİBİ YAPIYOR...

fahriye evcen ve burak özçivit

FAHRİYE EVCEN'DEN KİLO ELEŞTİRİLERİNE CEVAP GECİKMEDİ!

Fazlalık kiloları nedeniyle eleştiri oklarını üzerine toplayan Fahriye Evcen, yapılan tüm çirkin eleştiriler karşısında sakinliğini koruyarak çok güzel bir yanıt verdi. ''Her anne, her kadın çok güzeldir!'' paylaşımında bulunan Evcen, gerekli cevabı herkese vermiş oldu.

fahriye evcen'den kilo cevabı

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in, doğumundan bu yana herkesten sır gibi sakladıkları oğulları Karan Özçivit'in fotoğrafı sonunda Bodrum'da görüntülendi. Bayramın 3. günü Bodrum'da olmayı tercih eden ünlü çift, havuzun başında suyun keyfini çıkarırken arkada bakıcılarının kucağında tuttuğu Karan dikkatlerden kaçmadı.

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit

Elleri ve ayaklarının çekimi hariç hiçbir şekilde bebeklerinin fotoğrafını yayınlamayarak insanlarda merak uyandıran Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in oğullarının kimliği belli oldu. Havuz keyfinin yanı sıra Özçivit'in eşi Evcen'in fotoğraflarını çektiği de kameralara yansıdı. İşte Bodrum tatilinden Karan bebek ve kareler...

Karan bebek yüzü

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
35 Yorum Var
 • derin 1 hafta önce Şikayet Et
  ailelerinizle ilgilenin. bizi alakadar etmez.
  Cevapla
 • Hülya 3 hafta önce Şikayet Et
  Meyve veren ağaç taşlanır diye bir atasözü var fahriye çok güzel bir bayan kiloda çok yakışmış gayet normal her kadın doğumdan sonra kilo alır çocuk emzirdiği için süt olması için yemesi gerek çocuk için anne sütü çok önemli bu haberi yazanlar hiç duymadımı anne sütünün önemini haber yapanlar çok cahil kimseler haber yazacağız diye saçma sapan şeyler yazıyorlar size ne siz kendinize bakın.
  Cevapla
 • Vicdan 4 hafta önce Şikayet Et
  Helah olsun kız doğumunu yaptı Allah uzun ömür versin annesine babasına bağışlasın Maşallah
  Cevapla
 • Fatma erik 4 hafta önce Şikayet Et
  İdeal türk kadını çok güzelsin fahriye evcen
  Cevapla
 • Misafir 4 hafta önce Şikayet Et
  Herkesin kilosu kendine. Fakat yillarca fisigi ilede gündem olusturan birisi, bu tür haberlerdende rahatsiz olmamasi gerekiyor. Mademki bu piyasadasin o zaman katlanman gereken kurallar var. Yoksa cekil kösene (ki annesin artik) ver tür gündem olusturma ve lagim kuyusunda güzellik arama.
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun