Ünlüler camiasından Fahriye Evcen'e dev destek!

20 Ağustos 2019, 10:20
Ünlüler camiasından Fahriye Evcen'e dev destek!

Bodrum tatili dönüşünde görüntülenen oyuncu Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, son bir haftadır magazin gündeminden düşmedi. Oğulları Karan ile paylaşım yapmak istemediklerini söyleyen çift, bazı sosyal medya kullanıcılarının eleştirilerine maruz kaldı. Ancak sadece Karan ile paylaşım değil aynı zamanda Evcen'in kiloları ile ilgili acımasız eleştiriler yapıldı. Birçok ünlü isim ve hayranları ise sosyal medyadan Evcen'in arkasında olduğunu belirten destek verici paylaşımlarda bulundu. Tüm bu eleştirilerin gölgesinde Evcen, sosyal medya hesabından oğlu Karan ile paylaşım yaptı.

Günlerdir magazin gündeminden düşmeyen oyuncu Burak Özçivit ve eşi Fahriye Evcen'den Karan ile yeni paylaşım geldi. Fahriye Evcen Instagram hesabında yayınladığı gönderiye "Beni ararsanız bulutların üzerindeyim..." notunu düşerek, anne olmanın vermiş olduğu hissi ifade etti. Oğlu Karan'ın dünyaya gelmesiyle mutlu aile hayatını sürdürmeye devam eden Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, oğullarının yüzünü göstermeden paylaşım yapmaya devam ediyor.

SON GÜNLERDE NELER OLDU?

İki günlük Bodrum tatili dönüşünde havalimanında görüntülenen Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, bebekleri Karan'ın yüzü görünmesin diye panikledi. Bebek arabasının yüzünü kapatan çift, daha sonra çıkışa yaklaştı. Muhabirlerin "Bebeğin yüzünü neden sakladınız? sorusunu yanıtlayan çift "Çok görünsün nazara gelsin istemiyoruz" dedi.
"Geçtiğimiz  günlerde bebeğinizin yüzü görüntülendi tepkiniz ne oldu?" sorusuna ise, Özçivit "Şaşırdık. İki günlük tatile gittik beklemiyorduk" şeklinde konuştu. Ayrıca Evcen'in hamileliği boyunca aldığı kiloları vermemesi de dikkatlerden kaçmadı.

ÜNLÜLER DE EVCENİN ARKASINDA ! PELİN AKİL: ''EN FAZLA KİLOMDAYIM''

Instagram hesabının storysinde bebeğini paylaşan Pelin Akil, Fahriye Evcen'in kilolarını dert edinen kesime yönelik, "Emzirdiğim süre boyunca lohusayım ben! Sütüm iyi olsun diye canımın çektiğini hem de fazlasıyla yemekten kendimi hiç alıkoymuyorum. Tüm yaşamım boyunca olduğum en fazla kilomdayım ama kendimi de hiç bu kadar sevmemiştim. Anne olmak çok güzel. Her kadın güzel. Fahriye Evcen de çok çok güzel" ifadelerini kullandı.

Pelin Akil

 

OYUNCU VİLDAN ATASEVER'DEN KİLO DESTEĞİ!

Doğum sonrası fit görünümleri ile hızlıca eski hallerine dönen ünlülerin aksine kilolu bir şekilde görüntülenen Fahriye Evcen için sosyal medyada kilosu hakkında bazı yorumlarda bulunuldu. Oyuncu Vildan Atasever ise Instagram hesabından arkadaşı Evcen'i destekleyerek ''Sen her halinle güzelsin. Her şeyden önemlisi Karan bebeğin biricik annesisin...'' dedi ve kilonun bir anne olarak ona ne kadar çok yakıştığını ifade etti.

BENGÜ: ''KİLOMU DERT ETMİYORUM...''

bengüden Evcen'e destek

Doğum sonrasında kilolarından kurtulamayan Fahriye Evcen için 5 Ağustos'ta kızı Zeynebi dünyaya getiren Bengü,

"Ben de yeni doğum yaptım... Lohusayım... Emziriyorum... Benim de ellerim, ayaklarım, yüzüm ödemden şiş... İyi besleniyorum, asla kilomu dert etmeden bizim için sağlıklı olan ve süt arttıran ne varsa yiyorum..." diyerek Fahriye Evcen'in yanında olduğunu belirtti.

TIKLA OKU: ÜNLÜLER BU DİYETİN PEŞİNDE! TIĞ GİBİ YAPIYOR...

fahriye evcen ve burak özçivit

FAHRİYE EVCEN'DEN KİLO ELEŞTİRİLERİNE CEVAP GECİKMEDİ!

Fazlalık kiloları nedeniyle eleştiri oklarını üzerine toplayan Fahriye Evcen, yapılan tüm çirkin eleştiriler karşısında sakinliğini koruyarak çok güzel bir yanıt verdi. ''Her anne, her kadın çok güzeldir!'' paylaşımında bulunan Evcen, gerekli cevabı herkese vermiş oldu.

fahriye evcen'den kilo cevabı

BURAK ÖZÇİVİT'TEN EŞİ FAHRİYE EVCEN'E İLAN-I AŞK..

Kısa zamanda Twitter hesabında tt listesinin üst sıralarına yerleşen güzel oyuncu Fahriye Evcen'in eşi Burak Özçivit, eşi hakkında yapılan çirkin konuya sosyal medya hesaplarından hakim oldu. Bir yakınına “Fahriye her haliyle o kadar güzel ki, ona olan aşkım her gün artıyor.” 8.6 milyon takipçili Evcen’e yurt içi ve yurt dışından hayranları da “Yanındayız” desteklerini vermeye devam ediyor.

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in, doğumundan bu yana herkesten sır gibi sakladıkları oğulları Karan Özçivit'in fotoğrafı sonunda Bodrum'da görüntülendi. Bayramın 3. günü Bodrum'da olmayı tercih eden ünlü çift, havuzun başında suyun keyfini çıkarırken arkada bakıcılarının kucağında tuttuğu Karan dikkatlerden kaçmadı.

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit

Elleri ve ayaklarının çekimi hariç hiçbir şekilde bebeklerinin fotoğrafını yayınlamayarak insanlarda merak uyandıran Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in oğullarının kimliği belli oldu. Havuz keyfinin yanı sıra Özçivit'in eşi Evcen'in fotoğraflarını çektiği de kameralara yansıdı. İşte Bodrum tatilinden Karan bebek ve kareler...

Karan bebek yüzü

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
33 Yorum Var
 • Vicdan 1 gün önce Şikayet Et
  Helah olsun kız doğumunu yaptı Allah uzun ömür versin annesine babasına bağışlasın Maşallah
  Cevapla
 • Fatma erik 1 gün önce Şikayet Et
  İdeal türk kadını çok güzelsin fahriye evcen
  Cevapla
 • Misafir 1 gün önce Şikayet Et
  Herkesin kilosu kendine. Fakat yillarca fisigi ilede gündem olusturan birisi, bu tür haberlerdende rahatsiz olmamasi gerekiyor. Mademki bu piyasadasin o zaman katlanman gereken kurallar var. Yoksa cekil kösene (ki annesin artik) ver tür gündem olusturma ve lagim kuyusunda güzellik arama.
  Cevapla
 • Cicikiz 1 gün önce Şikayet Et
  Halkin verdiyi tepki veya medyacilar ve sayre gazeteciler tabikide doru bulmuyorum insan odakika kendisinden da cok cocugunun sagaligina dusunuyor iyi gelissin veya sallkll beslesin ve biliyorsunus anne sutu yeni dogmus bebeyin bagaslik sistemine ve beynin gelesmesine cok iyi geliyor sadece sunu demek istedim acaba normal halk arasindan bi bayan olsaydi ve boyle elestiriye marus kalaydi sanacilardan oyunculardan butur elit insanlar Fariye anima verdikleri desteyi yine verirmiydiler ???
  Cevapla
 • Ebru koroglu 2 gün önce Şikayet Et
  Fahriye evce nı kıskanıyorlar çok güzel olduğu için nazar değmesin
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun