Gizem Hatipoğlu kızını sırtında gezdirdi! İşte o paylaşım

14 Ekim 2019, 09:11
Gizem Hatipoğlu kızını sırtında gezdirdi! İşte o paylaşım

Sosyal medyada ün olarak neredeyse anne ve babasını geçen Lila Hatipoğlu, annesi Gizem Hatipoğlu'yla sonbahar paylaşımı oldukça beğeni kazandı. Takipçiisi yüksek olan Hatipoğlu, son paylaşımında kızını sırtına alarak poz verdi.

Sunucu Hakan Hatipoğlu ile evli olan Gizem Hatipoğlu, sosayl medya hesabından kızıyla olan paylaşımlarını aktif bir şekilde devam ediyor. Kızını sırtına alarak çektiği pozu Instagram hesabında paylaşan Hatipoğlu'nun gönderisine beğeni yağdı. İşte sevimli mi sevimli o fotoğraf...

Gizem Hatipoğlu

SONBAHAR PAYLAŞIMI GELDİ!

Ünlü isim Gizem Hatipoğlu sosyal medya hesabından kızıyla Sonbahar paylaşımı yaptı. Anne ve babasından daha fazla ün sahibi olan Lila bebeğe beğeni ve yorum yağdı. 

gizem hatipoğlu ve lila bebek

LİLA FENOMEN ŞARKIDA DANS ETTİ!

Gizem ve Hakan Hatipoğlu çiftinin kızı Lila'nın fenomen şarkı ile direksiyon başında dans ettiği anlar sosyal medyada oldukça beğenildi. Küçük kızın şarkıya kendini kaptırması ise izleyenleri güldürdü. 

LİLA'NIN DİŞ BUĞDAYI YAPILDI!

Gizem ve Hakan Hatipoğlu çifti geçtiğimiz gün kızları Lila'nın diş buğdayını yaptı. Mevlüt vererek yaptığı buğdaya yakın arkadaşları ve ailesini çağırdı. O anları sosyal medya hesabından paylaştı. 

gizem hatipoğlu diş buğdayı

LİLA BEBEK OBJEKTİFLERE ALIŞTI!

Bir alışveriş merkezinde düzenlenen marka etkinliğine konuk olan Gizem Hatipoğlu, kızı Lila ile beraber katıldı. Lila bebeğin muhabirlere poz vermesi hem şaşırttı hem güldürdü. Sürekli olarak sosyal medyada paylaşımı yapılan Lila bu durumlara alışmışa benziyor.

gizem hatipoğlu ve kızı lila

LİLA'LI PAYLAŞIMLARA DEVAM!

Çift 2007 yılında "Var Mısın Yok Musun" ile televizyonlarda tanınmaya başladı. Kısa süre içerisinde evlenen çift geçtiğimiz aylarda evliliklerinin ilk meyvesi Lila'yı kucaklarına aldı.

lila bebek

Sosyal medyada ciddi bir kitlesi olan Gizem Hatipoğlu, kızı Lila ile yaptığı paylaşımlarla hayranlarını meste ediyor. Fotoğrafların altına binlerce beğeni ve yorum geliyor. Yaz boyu tatil yapan Hatipoğlu kızıyal denizin keyfini çıkardı.

Gizem Hatipoğlu ve kızı lila

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

 

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar