Gizem ve Hakan Hatipoğlu çiftinin kızları Lila ilk adımını attı!

22 Ekim 2019, 10:20
Gizem ve Hakan Hatipoğlu çiftinin kızları Lila ilk adımını attı!

Ünlü isim Hakan Hatipoğlu, kızı Lila'nın ilk adım videosunu paylaştı. Geçtiğimiz gün bir yaşına giren Lila bebek il adımını atarak anne ve babasını mutlu etti.

Sosyal medya hesabında kızının ilk adımını paylaşan Hakan Hatipoğlu, "Yandık desenize... İlk adımını attı Lila, yaşını karşıladı..." notunu paylaştı. 

İŞTE O ANLAR:

ALİŞAN OĞLU BURAK'A LİLA BEBEĞİ İSTEDİ!

Lila bebeğin doğum gününe katılan Alişan ve Buse Varol, Hakan Hatipoğlu'ndan istedi. O anları sosyal medya hesabından paylaşan Hatipoğlu, kızını verdiğini söyledi. Alişan "dost düşmanı çatlasın kızı aldık" şeklinde açıklama yaptı. 

Yarışma programıyla ekranlara gelen ve sunuculuk kariyerleriyle de zirve yapan Gizem ve Hakan Hatipoğlu çiftinin kızları Lila 1 yaşında girdi. Hatipoğlu, o anları bu fotoğrafla paylaştı:

gizem hatipoğlu kızı lila

Gizem Hatipoğlu,kızını sırtına alarak çektiği pozu Instagram hesabında paylaşan Hatipoğlu'nun gönderisine beğeni yağdı. İşte sevimli mi sevimli o fotoğraf...

Gizem Hatipoğlu

SONBAHAR PAYLAŞIMI GELDİ!

Ünlü isim Gizem Hatipoğlu sosyal medya hesabından kızıyla Sonbahar paylaşımı yaptı. Anne ve babasından daha fazla ün sahibi olan Lila bebeğe beğeni ve yorum yağdı. 

gizem hatipoğlu ve lila bebek

LİLA FENOMEN ŞARKIDA DANS ETTİ!

Gizem ve Hakan Hatipoğlu çiftinin kızı Lila'nın fenomen şarkı ile direksiyon başında dans ettiği anlar sosyal medyada oldukça beğenildi. Küçük kızın şarkıya kendini kaptırması ise izleyenleri güldürdü. 

LİLA'NIN DİŞ BUĞDAYI YAPILDI!

Gizem ve Hakan Hatipoğlu çifti geçtiğimiz gün kızları Lila'nın diş buğdayını yaptı. Mevlüt vererek yaptığı buğdaya yakın arkadaşları ve ailesini çağırdı. O anları sosyal medya hesabından paylaştı. 

gizem hatipoğlu diş buğdayı

LİLA BEBEK OBJEKTİFLERE ALIŞTI!

Bir alışveriş merkezinde düzenlenen marka etkinliğine konuk olan Gizem Hatipoğlu, kızı Lila ile beraber katıldı. Lila bebeğin muhabirlere poz vermesi hem şaşırttı hem güldürdü. Sürekli olarak sosyal medyada paylaşımı yapılan Lila bu durumlara alışmışa benziyor.

gizem hatipoğlu ve kızı lila

LİLA'LI PAYLAŞIMLARA DEVAM!

Çift 2007 yılında "Var Mısın Yok Musun" ile televizyonlarda tanınmaya başladı. Kısa süre içerisinde evlenen çift geçtiğimiz aylarda evliliklerinin ilk meyvesi Lila'yı kucaklarına aldı.

lila bebek

Sosyal medyada ciddi bir kitlesi olan Gizem Hatipoğlu, kızı Lila ile yaptığı paylaşımlarla hayranlarını meste ediyor. Fotoğrafların altına binlerce beğeni ve yorum geliyor. Yaz boyu tatil yapan Hatipoğlu kızıyal denizin keyfini çıkardı.

Gizem Hatipoğlu ve kızı lila

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

 

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
3 Yorum Var
 • Yakub 1 gün önce Şikayet Et
  Burada bir neşe var. Allah cc bebeklerimizi mübarek eylesin inşaAllah. Lakin bir de tehlike var. Dinimiz İslam bize 3 şeyin şakası ciddi ciddisi de ciddi bildirdi. 1. Nikâh 2. Boşama 3. Reddiye ! Beşik kertmesi dedikleri bu olsa gerek. Sarhoş bile olsa boşama sayılır. Din islam Allah peygamber Kuranı Kerim ve Hadisler ile dalga geçmek gibi şakası ciddi. Benden söylemesi. Bir hocaya da sorabilirsiniz.
  Cevapla
 • Asc 1 gün önce Şikayet Et
  Yakoup kardaş abartma birader.
 • Cengaver 2 gün önce Şikayet Et
  Bu haberle ufkum açıldı
  Cevapla