Nebahat Çehre Beren Saat'e destek verdi!

22 Ağustos 2019, 15:15
Nebahat Çehre Beren Saat'e destek verdi!

Bir zamanlar izleyicileri ekranlara kitleyen dizi Aşkı Memnu'nun başrol oyuncularından Ünlü oyuncu Nebahat Çehre'den meslektaşı Beren Saat'e destek paylaşımı sosyal medyada yankı uyandırdı. İşte, haberin ayrıntıları...

Son zamanlar evliliğinin üzerinde gezen karanlık bulutlar ile gündeme gelen ünlü oyuncu Beren Saat ve ünlü şarkıcı eşi Kenan Doğulu cephesine bir destek de Beren Saat'in bir zamanlar Aşkı Memnu dizisinde başrol oynadığı meslektaşı ünlü oyuncu Nebahat Çehre'den geldi.

Nebahat Çehre

Beren Saat'in fotoğrafının altına "O gözlerin hiç nemlenmesin" notunu düşen ünlü Nebahat Çehre, geçen gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yakalandı. Magazinci arkadaşların "Beren Saat ile buluşup dertleştiniz mi?" sorusu üzerine Çehre,"Beren benim kızım. Çok sevdiğim bir insan, onun en ufak üzüntüsü beni de üzüyor. Umarım çok mutlu olur."Hakikatten 'gözünde nem' bile olmasın. Şu sıralar çok görüşemiyoruz, aynı kuaföre gidiyoruz orada karşılaşıyoruz. 'Görüşelim’ diye anlaşıyoruz ama işlerin yoğunluğundan dolayı bir türlü ayarlayamıyoruz. Bir dost olarak her zaman Beren’in yanındayım, bir annesi bir ablası gibi…" şeklinde açıklama yaptı.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar