Can Yaman insanların kıskanç olmasına tepki gösterdi!

18 Eylül 2019, 11:14
Can Yaman insanların kıskanç olmasına tepki gösterdi!

Son zamanların gözde oyuncusu Can Yaman, Avrupa turunu çıkma haberi ile gündeme geldi. İnsanların kıskançlık duygularına hakim olamamasına ilişkin duygularını dile getiren Yaman, açıklamalarda bulundu. İşte, haberin ayrıntıları...

Ünlü oyuncu Can Yaman'ın çıkacağı Avrupa turundan, meslektaşları Burak Özçivit ve Engin Altan Düzyatan'ın aksine davetlerden para almayacağı konuşuluyor. Yunanistan-Atina'da bir talk şov programına katılmaya hazırlanıyor. Tur takviminin sırasına göre; Hilton Otel'de kendisi için verilen 200 kişilik partide yer alacak.

Can Yaman

İtalya-Roma'da bir talk şov gösterisine gideceği ve Hello dergisi için kapak çekimi yapacağı söyleniyor.

Can Yaman paylaşımları
Yapımcısı Faruk Turgut ile Cannes'da kendisi için organize edilen geceye katılacağı ve bir hafta için İspanya turuna çıkacağı da söylentiler arasında.

Can Yaman haberleri

Dolunay ve Erkenci Kuş'un en çok izlendiği Güney ve Kuzey Amerika turuna çıktıktan sonra 21 günlük bedelli askerliğini tamamlayacağı ve askerlik dönüşü yapımcılığını Faruk Turgut'un yaptığı, senaryosunu ise Birol Güven'in kaleme aldığı filmde Yaman'ın başrol oyunculuğunu üstleneceği bekleniyor.

Yaman'ın gittiği turda gördüğü yoğun ilgiye ilişkin, bazı insanların bu kalabalığı kurgu olarak görmesine ünlü oyuncu yanıt vermeyi ihmal etmedi.

"İNSANLARIMIZI NİYE BÖYLE KISKANÇ!"

Yaman, “Dizilerim orada yayınlandığı için fotoğraf çektirmek isteyen olur diyordum ama bu kadarını beklemiyordum. İddiaya gelince; haset dolu söylemler. İnsanlarımız niye böyle kıskanç? Gurur duyulması gereken şeyler ama haset duyguları ağır basıyor” şeklinde bir serzenişte bulundu.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar