Hailey Baldwin açıkladı: Kafama takıyorum bu bir hastalık!

23 Eylül 2019, 12:03
Hailey Baldwin açıkladı: Kafama takıyorum bu bir hastalık!

Ünlü model Hailey Baldwin Bieber, Vogue dergisinin Avustralya edisyonuna konuştu. Herkesin konuşmalarını kafasına taktığını açıklayan Baldwin, dikkatleri üzerine çekti. İşte, haberin ayrıntıları...

Dünyanın en fazla takip edilen dergisi Vogue, bu hafta ünlü manken Hailey Baldwin Bieber'in sırlarını okuyucularıyla paylaştı. Şarkıcı Justin Bieber'le evli olan Baldwin, her söyleneni kafasına takmasından dolayı sosyal medya yorumlarını gizlemesi ve bu alışkanlığını yenmesine ilişkin açıklamalar yaptı.

 Ünlü model Hailey Baldwin Bieber

 “İnsanların görüşlerini kafama çok takıyordum ve bence bu kötü bir alışkanlıktı...."

 "Sonra bir makale okudum, ardından hiçbir yoruma dikkatimi vermedim. Ayrıca yabancıların da hakkımda söylediklerine odaklanmamaya çalışıyorum, bu durum gün geçtikçe daha da kolaylaşıyor....."

“Dışarıdan hiç kimse bizim aramızda neler geçtiğini bilmiyor. Ben, her sabaha onunla uyanıyorum. Justin ile direkt diyaloğu olan tek insanım..."

"Bu, benim ilişkim. Fazla yorum geldiğinde, ‘Birileri benim görmediğim bir şeyler mi görüyor?’ diye düşünmeye başlıyorum. Ama bir süre sonra bu ilişkiyi yalnızca ikimizin yaşadığını kendime hatırlatıyorum” açıklamasında bulundu.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar