Hülya Avşar’ın evine giren hırsız 10 yıl hapis cezası aldı!

03 Aralık 2019, 11:09
Hülya Avşar’ın evine giren hırsız 10 yıl hapis cezası aldı!

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar’ın Ayvalık’taki yazlığına girip para ve ziynet eşyalarını çalan hırsızla ilgili soruşturma açığa kavuştu.

Hülya Avşar'ın, ailesiyle tatil yaptığı Ayvalık'taki yazlığına hırsız girmişti. Avşar, yatak odasında gördüğü hırsızı kovalamasına rağmen 1500 lira nakit ile kovalayarak kaçmıştı. Zelkif adlı hırsız yakalanıp cezaevine gönderildikten sonra ise hakkında 10 yıla kadar hapis cezası istendi.

Hülya Avşar’ın evine giren hırsıza 10 yıl istendi

Avşar,"Sabah 06.30'da odamda uyurken bir erkekle göz göze geldim. Koşarak kaçmaya çalıştı. Nakit para, çanta, dua kağıtları, ziynet eşyaları ve kızımın fotoğraflarını çalıp balkondan atladı" sözleriyle olayın nasıl gerçekleştiğine açıklık getirdi.

DİĞER HABERLERİ;

Ünlü şarkıcı Hülya Avşar, favori seçilen erkek oyuncuların arasında yer alan Can Yaman hakkında şoke edici açıklamada bulundu. Yakalanan şöhretin kısa sürede kaybedilme ihtimaline dair açıklamalarıyla gündeme gelen Avşar,  “Yeni jenerasyonda güzel kız ve yakışıklı çocuk sayısı çok. Mesela; Can Yaman yakışıklılığı ile ön plana çıkıyor. Bunlar sinemada dezavantaj. Rekabet fazla. Her an köprüden düşebilirler" şeklinde konuştu.

Hülya Avşar

Hülya Avşar, Tarabya’daki kuaförüne girerken objektiflere takıldı. Avşar, röportaj yaptığı sırada, bir yavru kedinin koşarak bir aracın altına girmesi sonucu, panik dolu anlar yaşadı. Koşarak otomobili durduran takdire şayan bir davranışla ilgileri üzerine topladı.

Hülya Avşar

Dakikalarca araç sahibi ve gazetecilerle minik yavruyu çıkarmak için uğraşan Avşar, otomobilin sahibine "Altınızda kedi var, sakın hareket etmeyin” dedi ve bir süre boyunca ulaşamadıkları kediye süt getirerek dışarı çıkmasına ikna etti.

Hülya Avşar haberleri

DONDURMA YERKEN OBJEKTİFLERE YAKALANDI

Doğal haliyle tanınan ünlü şarkıcı Hülya Avşar, geçtiğimiz günlerde Trabya'da bir mekan çıkışı görüntülendi. Dondurma alan şarkıcı magazincileri karşısında görmesine rağmen dondurmasını salaş bir şekilde yemeyi ihmal etmedi. Avşar, sportif imajıyla dikkatleri üzerine çekti.

İŞTE AVŞAR'IN SALAŞ İMAJI;

Hülya AvşarHülya Avşar instagram

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar