Kenan İmirzalıoğlu'dan bebek açıklaması: Baba olmak yazgımıza bağlı!

18 Kasım 2019, 10:34
Kenan İmirzalıoğlu'dan bebek açıklaması: Baba olmak yazgımıza bağlı!

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, bebek sahibi olması ile alakalı açıklama yaptı. 45 yaşındaki oyuncu, bu durumu zamanın göstereceğini belirtti.

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile kendi gibi oyuncu eşi Sinem Kobal çiftinin, çocuk sahibi olup olamayacakları gündemden düşmüyor. İmirzalıoğlu eşi Sinem Kobal ile alakalı çarpıcı açıklamalarda bulundu.

kenan imirzalıoğlu sinem kobal

İmirzalıoğlu,"Bunun için özel bir şey yapmıyorum. Ben böyle bir insanım. Bir işi yapacağım diye yola çıkarsam, onu en iyi şekilde yapmak için elimden geleni yaparım. Bunlar bir kişiyi iyi aile babası yapabilecek özellikler olarak görülebilir elbette... Ama baba olmak biraz da yazgımıza bağlı... Onu da zaman gösterecek" sözleriyle duygu ve düşüncelerine açıklık getirdi.

DİĞER HABERLERİ;

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, kuaförden çıkıp, şoförünün kullandığı otomobiline bindikten sonra objektiflere yakalandı. Şoför, 200 metrelik mesafeyi ters yönden geçmeyi çalışınca, trafikte yığılma meydana geldi.

Kenan İmirzalıoğlu haberleri

Kornalar çalarak sinirlenen birçok sürücü, aracın içinde Kenan İmirzalıoğlu'nu görünce yol verirken, bazıları ise “İnsanları mağdur etti” sözleriyle eleştirdi.

GÜNÜN MAGAZİN DERLEMESİ;

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
4 Yorum Var
 • Metehan 2 ay önce Şikayet Et
  Ne zaman adam oluruz herkes makam ve mevkisinde bakmadan kurallara uyduğunda
  Cevapla
 • Eren 2 ay önce Şikayet Et
  Kenan iyidir, Sanatçı olarak severiz. Ancak Sanatçı İnsanlara Örnek olur. Böyle Çirkinlik yapmaz. Kendini Film Sahne Çekimde Sanıyor... Rambo misali ... Acayip
  Cevapla
 • misafir 2 ay önce Şikayet Et
  Sanatçı yav!Bizde imtiyazlı!Kenan İmtiyazlıoğlu!Ülkede paran varsa sesin herkesten fazla çıkar.Son 10-15 senedir bu durum değişir dedik,ancak hezimete uğradık!
  Cevapla
 • Kızıldereli 2 ay önce Şikayet Et
  Sonradan görmeler kendilerini bir şey zanlediyorlar ünlü olmuşda ne olmuş saygisizlar.
  Cevapla